Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.979,-
Nee
2002
2023-05-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 60-HZ-XV is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 131 pk. De motor heeft een inhoud van 1984 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.440 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-04-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 131 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1580 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1915 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2023-05-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.249 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.997 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
3 jarenEr is een belangrijke waarschuwing over het tellerrapport van deze auto bekend.
4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.249,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 242.400 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1022 |
| Periode | 2001-09-20 - 2008-06-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1671 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 87 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2001 | 10 | 3 | € 9.561,- | |
| 2001 | 37 | 6 | € 8.763,- | |
| 2002 | 88 | 15 | € 9.780,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2002 | 233 | 19 | € 8.622,- | |
| 2003 | 54 | 5 | € 9.811,- | |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2003 | 219 | 6 | € 8.245,- | € 8.734,- |
| 2004 | 63 | 2 | € 9.950,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2004 | 202 | 6 | € 8.944,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 310 | 19 | € 9.606,- | |
| 2005 | 148 | 28 | € 43.152,- | € 9.946,- |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2006 | 153 | 21 | € 10.042,- | |
| 2006 | 375 | 17 | € 39.090,- | € 9.524,- |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2007 | 120 | 10 | € 10.027,- | |
| 2007 | 225 | 12 | € 42.390,- | € 9.332,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| 2008 | 27 | 1 | € 40.504,- | € 9.912,- |
| 2008 | 70 | 2 | € 38.073,- | € 9.313,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 29-RR-BB | |||
| 67-ZB-XS | |||
| 56-ZD-ZF | |||
| 50-XK-SL | |||
| 24-ZD-FG | |||
| 37-XH-VZ | |||
| 86-TN-BN | |||
| 28-XL-ZG | |||
| 42-XT-NR | |||
| 41-NB-HX | |||
| 59-XR-SN | |||
| 88-TF-BF | |||
| 62-RD-ZR | |||
| 05-RP-JH | |||
| 10-RD-TG | |||
| 60-SZ-SF | |||
| 10-TH-DD | |||
| 09-TB-VH | |||
| 42-XH-XJ | |||
| 24-SX-XX | |||
| 03-TB-VD | |||
| 06-HDV-1 | |||
| 10-NH-KL | |||
| 96-TJ-TZ | |||
| 67-RV-NB | |||
| 65-TF-BF | |||
| 03-PV-RJ | |||
| 64-SL-ZG | |||
| 66-TZ-XV | |||
| 99-RN-JH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-TV-FJ | 2026-05-14 | |||
| 84-ST-RR | 2026-05-09 | |||
| 01-RG-RK | 2026-05-02 | |||
| 55-SP-SR | 2026-05-03 | |||
| 52-XT-TR | 2026-05-11 | |||
| 63-RF-GX | 2026-04-30 | |||
| 34-PV-LX | 2026-05-18 | |||
| 34-TH-LK | 2026-05-22 | |||
| 31-SK-FS | 2026-05-22 | |||
| 89-ZL-NH | 2026-05-11 | |||
| 98-TF-BF | 2026-05-15 | |||
| 18-XJ-TB | 2026-04-30 | |||
| 20-RS-ZR | 2026-04-24 | |||
| 90-XX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 72-TF-HV | 2026-05-11 | |||
| 62-TL-PT | 2026-04-22 | |||
| 93-RV-ST | 2026-05-25 | |||
| 57-ZB-XV | 2026-05-21 | |||
| 7-XFV-68 | 2026-05-16 | |||
| 01-TL-PJ | 2026-05-14 | |||
| 19-SX-KR | 2026-05-21 | |||
| 91-PF-ZR | 2026-05-20 | |||
| 93-PF-PH | 2026-05-04 | |||
| 12-PH-KV | 2026-05-13 | |||
| 87-SX-NP | 2026-05-06 | |||
| 63-XT-RZ | 2026-05-05 | |||
| 85-RR-TD | 2026-05-05 | |||
| 39-TF-BF | 2026-04-13 | |||
| 71-ZJ-LH | 2026-04-13 | |||
| 06-TB-VD | 2026-04-09 |