Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.553,-
Nee
2001
2024-10-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 60-GT-VH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.8 l/100 km. Met 1.650 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2024. De APK is geldig tot 16-06-2025. De marktwaarde van deze auto wordt op dit moment geschat op € 1.200.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 12 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1605 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2100 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-03-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-03-22 |
| APK vervaldatum | 2025-06-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 10 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 12 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.425 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 347.340 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1140 |
| Periode | 2000-06-09 - 2008-06-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2635 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 30 |
| Aantal import auto's | 599 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 30 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 74-NX-SK | |||
| 96-JG-RL | |||
| 02-GZ-RJ | |||
| 3-ZDD-80 | |||
| 99-GS-KG | |||
| 72-PZ-GF | |||
| 78-XS-FR | |||
| GL-672-S | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 11-ND-LZ | |||
| 84-GS-BF | |||
| 23-HG-DF | |||
| 07-LP-XP | |||
| NH-334-J | |||
| 33-RS-RL | |||
| 88-HG-VJ | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 91-TS-TH | |||
| 86-SB-TD | |||
| 61-PR-FT | |||
| 47-HN-DH | |||
| NH-917-X | |||
| KZ-800-R | |||
| 59-NR-LV | |||
| JR-986-T | |||
| 38-HR-RX | |||
| 02-PB-VL | |||
| 93-NX-SH | |||
| 77-HP-XD | |||
| 81-LTR-1 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| 03-RG-XL | 2026-04-20 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| KHX-91-P | 2026-05-13 |