Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 44.050
€ 1.986,-
Ja, 2015
2012
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V40 met kenteken 6-ZVD-18 is op kenteken gezet in 2012. Deze auto is 3 jaren na productie naar Nederland gehaald en geregistreerd. Destijds had deze Volvo een catalogusprijs van € 44.050 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1984 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.2 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.498 kg voor optimale prestaties. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 5.500.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 1984 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.3 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1498 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,37 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,65 m |
| Eerste registratie | 2012-12-21 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2015-03-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V40 MPV
|
Nu te koop
2 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Volvo V40
Geïmporteerd naar Nederland
Na 2 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 764 |
| Periode | 2012-06-18 - 2015-08-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 304 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 144 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 47% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 83 | 36 | € 42.020,- | € 6.279,- |
| 2012 | 126 | 20 | € 36.755,- | € 5.886,- |
| 2012 | 126 | 20 | € 36.755,- | € 5.886,- |
| 2013 | 111 | 50 | € 43.223,- | € 5.860,- |
| 2013 | 173 | 65 | € 37.542,- | € 4.214,- |
| 2013 | 173 | 65 | € 37.577,- | € 4.245,- |
| 2014 | 85 | 44 | € 44.598,- | € 4.917,- |
| 2014 | 100 | 48 | € 38.130,- | € 3.908,- |
| 2014 | 100 | 48 | € 38.130,- | € 3.908,- |
| 2015 | 25 | 14 | € 44.548,- | € 5.114,- |
| 2015 | 46 | 23 | € 39.420,- | € 4.388,- |
| 2015 | 46 | 23 | € 39.420,- | € 4.388,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RF-752-K | 2026-04-15 | |||
| HN-900-P | 2026-05-14 | |||
| HJ-768-P | 2026-03-31 | |||
| 3-KRJ-26 | 2026-03-08 | |||
| 7-SGB-43 | 2026-03-16 | |||
| 99-ZGS-6 | 2025-09-05 | |||
| 3-XLX-33 | 2025-01-17 | |||
| ZB-388-H | 2023-08-28 | |||
| 19-ZHX-6 | 2025-11-22 | |||
| 62-ZLH-4 | 2025-01-30 | |||
| 5-KRB-69 | 2025-05-06 | |||
| ZT-369-L | 2026-02-12 | |||
| JX-097-X | 2025-01-23 | |||
| PZ659X | 2020-09-08 | |||
| 75-ZHN-3 | 2025-02-07 | |||
| 5-ZLB-58 | 2025-08-21 | |||
| 23-ZHV-1 | 2025-05-15 | |||
| 64-ZJB-2 | 2025-10-23 | |||
| 32-ZFJ-9 | 2026-01-12 | |||
| 36-ZFZ-7 | 2025-11-12 | |||
| RV-949-R | 2025-08-19 | |||
| ZP-093-V | 2025-11-13 | |||
| PP-293-B | 2023-09-04 | |||
| KX-326-Z | 2025-01-13 | |||
| 65-ZJB-2 | 2024-04-29 | |||
| RJ-063-T | 2025-07-21 | |||
| HJ-361-X | 2023-04-20 | |||
| 61-ZHN-3 | 2024-04-27 | |||
| SB-516-J | 2025-08-12 | |||
| 20-ZKV-1 | 2024-05-15 |