Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.524,-
Nee
2003
2024-08-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken 58-NG-FF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.165 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 644 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 83 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2024-08-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-09-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-02 |
| APK vervaldatum | 2026-08-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.710 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
26 dagenEigenaar wijziging
3 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.710,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 211.504 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1004 |
| Periode | 2002-07-25 - 2007-01-06 |
| Aantal geregistreerde auto's | 563 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 148 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2002 | 8 | 4 | € 5.368,- | |
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2003 | 154 | 43 | € 6.117,- | |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2004 | 165 | 43 | € 6.168,- | |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2005 | 125 | 33 | € 29.302,- | € 6.269,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 108 | 25 | € 30.222,- | € 6.558,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 29.029,- | € 7.168,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 18-SVP-5 | |||
| 73-NJ-FD | |||
| HJ-481-P | |||
| 62-ZR-BN | |||
| 59-HHG-6 | |||
| 63-SJ-JN | |||
| 61-RV-HP | |||
| 02-NS-JS | |||
| 21-NK-FB | |||
| 94-SBK-4 | |||
| 41-JXJ-6 | |||
| G-351-DH | |||
| 56-NR-JX | |||
| 56-RB-BD | |||
| 39-PR-TB | |||
| 15-LP-PT | |||
| SR-347-R | |||
| 64-LZ-ZB | |||
| 35-PX-ZV | |||
| 12-SH-SR | |||
| 08-TD-GF | |||
| 64-SR-ZZ | |||
| 44-NL-GZ | |||
| 51-XR-XV | |||
| 32-SK-TG | |||
| 86-SLJ-7 | |||
| 86-ZG-DB | |||
| 15-NB-TG | |||
| 15-NX-HT | |||
| 96-GRF-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 86-SN-GX | 2026-05-18 | |||
| 51-RJ-HB | 2026-05-15 | |||
| 17-TL-RR | 2026-05-17 | |||
| 02-SBS-3 | 2026-05-10 | |||
| 13-ZK-JD | 2026-05-19 | |||
| 98-RD-SF | 2026-05-11 | |||
| 93-PG-HF | 2026-05-21 | |||
| 37-PZ-GP | 2026-05-19 | |||
| 94-NJ-SG | 2026-05-05 | |||
| 53-ZG-VH | 2026-05-09 | |||
| 97-SP-GP | 2026-05-15 | |||
| 85-XG-PB | 2026-05-08 | |||
| 09-RR-SB | 2026-05-05 | |||
| 59-JZR-4 | 2026-05-03 | |||
| 44-PT-KL | 2026-05-11 | |||
| 48-RV-RT | 2026-05-04 | |||
| 02-ST-DR | 2026-05-08 | |||
| 36-NF-BD | 2026-05-02 | |||
| 65-PB-TH | 2026-05-08 | |||
| 43-SG-RN | 2026-05-07 | |||
| 52-SV-TF | 2026-04-30 | |||
| 68-LV-TR | 2026-04-30 | |||
| 09-NKZ-1 | 2026-04-27 | |||
| 62-TK-JH | 2026-05-03 | |||
| 31-PZ-GP | 2026-04-25 | |||
| TG-331-J | 2026-05-17 | |||
| KP-360-N | 2026-05-16 | |||
| 58-NG-LG | 2026-05-19 | |||
| 75-NB-GT | 2026-05-06 | |||
| 68-RB-KK | 2026-05-06 |