Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.507,-
Ja, 2010
2003
2026-04-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken 09-NKZ-1 is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Dit voertuig is in september 2010 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.150 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-02-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1505 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2010-09-27 |
| APK vervaldatum | 2027-02-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.612 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Geïmporteerd naar Nederland
Na 7 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
29 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.612,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 203.800 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 66 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 961 |
| Periode | 2002-04-03 - 2009-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6932 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 1829 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2002 | 8 | 4 | € 5.368,- | |
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2003 | 154 | 43 | € 6.117,- | |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2004 | 165 | 43 | € 6.168,- | |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2005 | 125 | 33 | € 29.302,- | € 6.269,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 108 | 25 | € 30.222,- | € 6.558,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 29.029,- | € 7.168,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 15-NB-TG | |||
| 93-ZHL-6 | |||
| 11-LZ-SZ | |||
| 64-LZ-ZB | |||
| 83-NJ-FZ | |||
| 57-RF-BD | |||
| 86-ZG-DB | |||
| 86-SLJ-7 | |||
| 32-SK-TG | |||
| 44-NL-GZ | |||
| 21-NK-FB | |||
| 13-RT-PG | |||
| 51-XR-XV | |||
| 35-PX-ZV | |||
| 5-SPV-15 | |||
| 08-TD-GF | |||
| 46-TH-ZN | |||
| 64-SR-ZZ | |||
| 65-PF-PV | |||
| 60-TL-BR | |||
| 56-RB-BD | |||
| 62-ZR-BN | |||
| 26-SX-XB | |||
| 4-TBR-78 | |||
| 56-NR-JX | |||
| 18-NH-ZK | |||
| 6-TZZ-75 | |||
| 48-TK-DD | |||
| 14-PF-FV | |||
| 85-NVG-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-RZ-TP | 2026-05-22 | |||
| 13-ZK-JD | 2026-05-19 | |||
| 17-TL-RR | 2026-05-17 | |||
| 94-SBK-4 | 2026-05-22 | |||
| 89-PH-GR | 2026-05-22 | |||
| 37-PZ-GP | 2026-05-19 | |||
| 86-SN-GX | 2026-05-18 | |||
| 51-RJ-HB | 2026-05-15 | |||
| 98-RD-SF | 2026-05-11 | |||
| 02-SBS-3 | 2026-05-10 | |||
| 53-ZG-VH | 2026-05-09 | |||
| 36-NZ-SP | 2026-05-22 | |||
| 85-XG-PB | 2026-05-08 | |||
| 25-KRV-5 | 2026-05-19 | |||
| 09-RR-SB | 2026-05-05 | |||
| 94-NJ-SG | 2026-05-05 | |||
| 48-RV-RT | 2026-05-04 | |||
| 65-PB-TH | 2026-05-08 | |||
| 43-SG-RN | 2026-05-07 | |||
| 93-PG-HF | 2026-05-21 | |||
| 59-JZR-4 | 2026-05-03 | |||
| 36-NF-BD | 2026-05-02 | |||
| TG-331-J | 2026-05-17 | |||
| KP-360-N | 2026-05-16 | |||
| 58-NG-LG | 2026-05-19 | |||
| 62-TK-JH | 2026-05-03 | |||
| 68-LV-TR | 2026-04-30 | |||
| 52-SV-TF | 2026-04-30 | |||
| 97-SP-GP | 2026-05-15 | |||
| 68-RB-KK | 2026-05-06 |