Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.267,-
Nee
2004
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Cooper met kenteken 14-PF-FV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.150 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 10 keer van eigenaar gewisseld. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.900.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1150 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1505 kg |
| Lengte | 3,63 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,47 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-25 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-25 |
| APK vervaldatum | 2027-03-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 6 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 6 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Nu aangeboden voor
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Cooper hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.325 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,5010 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Cooper
Eigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
7 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.325,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 211.161 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 62 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 952 |
| Periode | 2002-04-03 - 2009-01-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6932 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 1829 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2002 | 8 | 4 | € 5.368,- | |
| 2002 | 37 | 19 | € 5.008,- | |
| 2003 | 154 | 43 | € 6.117,- | |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2003 | 1730 | 529 | € 23.407,- | € 5.444,- |
| 2004 | 165 | 43 | € 6.168,- | |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2004 | 2051 | 532 | € 25.187,- | € 5.316,- |
| 2005 | 125 | 33 | € 29.302,- | € 6.269,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2005 | 1735 | 424 | € 26.015,- | € 5.582,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 1299 | 305 | € 26.764,- | € 5.670,- |
| 2006 | 108 | 25 | € 30.222,- | € 6.558,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 29.029,- | € 7.168,- |
| 2007 | 78 | 19 | € 27.393,- | € 5.652,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 2.199,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 59-HHG-6 | |||
| 18-GHF-5 | |||
| 18-SVP-5 | |||
| PN-562-G | |||
| 54-NG-LG | |||
| 16-RT-GP | |||
| 46-TH-ZN | |||
| 87-PR-PT | |||
| 64-LZ-ZB | |||
| 38-PT-JV | |||
| 27-RN-PB | |||
| 35-PX-ZV | |||
| 42-NR-VD | |||
| 6-TZZ-75 | |||
| 75-LV-DX | |||
| 94-PG-JK | |||
| 11-LZ-SZ | |||
| HJ-481-P | |||
| 62-ZR-BN | |||
| 63-SJ-JN | |||
| J-814-FH | |||
| 15-NX-HT | |||
| 21-NK-FB | |||
| 41-JXJ-6 | |||
| 21-PZ-GP | |||
| 56-RB-BD | |||
| 56-NR-JX | |||
| 02-NS-JS | |||
| 64-SR-ZZ | |||
| 39-PR-TB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 36-NZ-SP | 2026-05-22 | |||
| 94-SBK-4 | 2026-05-22 | |||
| 22-RZ-TP | 2026-05-22 | |||
| 86-SN-GX | 2026-05-18 | |||
| 17-TL-RR | 2026-05-17 | |||
| 51-RJ-HB | 2026-05-15 | |||
| 25-KRV-5 | 2026-05-19 | |||
| 13-ZK-JD | 2026-05-19 | |||
| 22-RL-TT | 2026-05-23 | |||
| 02-SBS-3 | 2026-05-10 | |||
| 98-RD-SF | 2026-05-11 | |||
| 89-PH-GR | 2026-05-22 | |||
| 93-PG-HF | 2026-05-21 | |||
| 37-PZ-GP | 2026-05-19 | |||
| 29-TN-FJ | 2026-05-23 | |||
| 59-JZR-4 | 2026-05-03 | |||
| 53-ZG-VH | 2026-05-09 | |||
| 94-NJ-SG | 2026-05-05 | |||
| 85-XG-PB | 2026-05-08 | |||
| 09-RR-SB | 2026-05-05 | |||
| 97-SP-GP | 2026-05-15 | |||
| 48-RV-RT | 2026-05-04 | |||
| 44-PT-KL | 2026-05-11 | |||
| 36-NF-BD | 2026-05-02 | |||
| 65-PB-TH | 2026-05-08 | |||
| 43-SG-RN | 2026-05-07 | |||
| 02-ST-DR | 2026-05-08 | |||
| 72-PP-HL | 2026-05-20 | |||
| 52-SV-TF | 2026-04-30 | |||
| 58-NG-LG | 2026-05-19 |