Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 32.009
€ 6.564,-
Nee
2009
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Škoda Octavia Combi met kenteken 58-KBG-5 is op kenteken gezet in 2009. De nieuwwaarde van deze Škoda bedroeg € 32.009. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 160 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1798 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.400 kg. Dit voertuig moet over 533 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld. De geschatte actuele dagwaarde van deze auto ligt rond de € 2.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1798 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 161 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9.1 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1400 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,67 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Eerste registratie | 2009-10-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-28 |
| APK vervaldatum | 2024-12-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Škoda Octavia Combi stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 5.832 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Škoda Octavia Combi
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 5.832,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 238.536 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 6 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 849 |
| Periode | 2009-01-08 - 2013-04-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 49 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 88 | 22 | € 32.670,- | € 5.224,- |
| 2009 | 122 | 21 | € 28.355,- | € 5.258,- |
| 2009 | 122 | 21 | € 28.355,- | € 5.258,- |
| 2010 | 71 | 11 | € 30.246,- | € 5.231,- |
| 2010 | 90 | 18 | € 28.167,- | € 4.966,- |
| 2010 | 90 | 18 | € 28.167,- | € 4.966,- |
| 2011 | 37 | 5 | € 31.712,- | € 5.449,- |
| 2011 | 85 | 13 | € 27.487,- | € 4.855,- |
| 2011 | 85 | 13 | € 27.487,- | € 4.855,- |
| 2012 | 41 | 9 | € 33.043,- | € 5.815,- |
| 2012 | 27 | 4 | € 30.770,- | € 4.869,- |
| 2012 | 27 | 4 | € 30.770,- | € 4.869,- |
| 2013 | 4 | 2 | € 35.993,- | € 2.314,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 20.022,- | € 5.604,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 20.022,- | € 5.604,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-RHX-2 | 2026-05-01 | |||
| 46-JBK-4 | 2026-04-17 | |||
| 54-LSV-6 | 2026-03-30 | |||
| 28-NFL-8 | 2026-04-14 | |||
| 72-TLV-2 | 2026-04-03 | |||
| 71-KBD-1 | 2026-03-25 | |||
| 69-PZL-2 | 2026-03-31 | |||
| 52-JRL-7 | 2026-03-30 | |||
| 92-JGX-5 | 2026-03-23 | |||
| 35-JFX-1 | 2026-03-06 | |||
| 58-KBD-1 | 2026-02-26 | |||
| J-342-JH | 2026-02-28 | |||
| 18-JLG-1 | 2022-08-05 | |||
| 23-HVV-8 | 2024-04-06 | |||
| 00-KRT-6 | 2021-08-18 | |||
| 02-JNT-4 | 2021-07-07 | |||
| 97-KJH-6 | 2025-08-02 | |||
| 93-KKF-9 | 2023-07-03 | |||
| 08-HZR-8 | 2023-09-13 | |||
| 36-NJS-7 | 2024-08-06 | |||
| L-317-LD | 2025-11-20 | |||
| 05-JGS-1 | 2024-10-06 | |||
| 24-LRT-8 | 2023-01-30 | |||
| 01-HTR-4 | 2023-02-21 | |||
| 09-HZJ-7 | 2021-05-13 | |||
| 41-NLP-8 | 2025-05-23 | |||
| 57-NSF-4 | 2025-06-30 | |||
| 51-NGX-3 | 2021-12-08 | |||
| 59-ZBR-8 | 2025-06-20 | |||
| 55-RTT-4 | 2024-05-02 |