Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 2.136,-
Nee
2002
2026-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Lupo met kenteken 58-JZ-TR is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 60 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Met slechts 970 kg is deze auto licht en wendbaar. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1380 kg |
| Lengte | 3,62 m |
| Breedte | 1,64 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,31 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-10-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-15 |
| APK vervaldatum | 2026-10-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Lupo hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.249 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.295 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Lupo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
21 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.249,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 175.429 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 34 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 997 |
| Periode | 2000-10-18 - 2006-09-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 5190 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 310 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2000 | 12 | 7 | € 2.091,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2001 | 1190 | 37 | € 2.066,- | |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2002 | 1600 | 81 | € 12.500,- | € 2.228,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2003 | 1060 | 77 | € 33.553,- | € 2.353,- |
| 2004 | 899 | 60 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2004 | 901 | 61 | € 14.175,- | € 2.364,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2005 | 422 | 47 | € 12.075,- | € 2.289,- |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- | |
| 2006 | 7 | 1 | € 2.680,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 11-HJ-ZS | |||
| 90-JB-JF | |||
| 44-JG-JP | |||
| 80-JR-GN | |||
| 99-JX-JJ | |||
| 63-LD-JF | |||
| 97-NV-HN | |||
| 50-HK-XG | |||
| 77-JX-GX | |||
| 06-JD-XP | |||
| 69-HK-BR | |||
| 78-PF-PH | |||
| 24-JD-KH | |||
| 68-RD-KK | |||
| 13-GN-HK | |||
| 48-RH-DF | |||
| 16-PF-VD | |||
| 32-NJ-FP | |||
| 98-NB-XG | |||
| 72-LK-JZ | |||
| 03-HH-KF | |||
| 57-PN-RS | |||
| 16-ZVD-6 | |||
| 16-ZTT-4 | |||
| 76-HS-FB | |||
| 55-NB-LP | |||
| 61-RN-TH | |||
| 51-NS-PB | |||
| 80-PH-HZ | |||
| 71-HS-NX |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 68-LH-XD | 2026-05-21 | |||
| 09-RH-JF | 2026-05-22 | |||
| 39-NG-KX | 2026-05-16 | |||
| 78-LL-ZB | 2026-05-17 | |||
| 80-JH-GZ | 2026-05-12 | |||
| 37-PF-XL | 2026-05-17 | |||
| 66-JX-DK | 2026-05-11 | |||
| 34-GX-VN | 2026-05-12 | |||
| 48-JJ-ZJ | 2026-05-12 | |||
| 80-LT-GS | 2026-05-12 | |||
| 79-RN-ST | 2026-05-20 | |||
| 97-RZ-KH | 2026-05-08 | |||
| 73-JJ-FB | 2026-05-07 | |||
| 68-PL-GR | 2026-05-06 | |||
| 69-PL-RP | 2026-05-05 | |||
| 74-JB-KV | 2026-05-07 | |||
| 17-NF-TS | 2026-05-05 | |||
| 89-LL-VR | 2026-04-30 | |||
| 46-JN-GV | 2026-05-06 | |||
| 62-JL-RV | 2026-04-25 | |||
| 53-LD-BG | 2026-04-25 | |||
| 80-PD-HV | 2026-04-25 | |||
| 90-PS-BJ | 2026-04-21 | |||
| 88-NP-XB | 2026-04-25 | |||
| 64-LZ-HB | 2026-05-12 | |||
| 66-LJ-BT | 2026-05-22 | |||
| 68-NT-PS | 2026-05-22 | |||
| 32-JF-HP | 2026-05-15 | |||
| 91-NP-VX | 2026-05-05 | |||
| 86-PX-KK | 2026-05-05 |