Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.704,-
Nee
2000
2026-05-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Golf met kenteken 58-GB-NK is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De motor heeft een inhoud van 1390 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.180 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 11 dagen in bezit. De APK is geldig tot 01-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1348 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1680 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-09-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-09-08 |
| APK vervaldatum | 2026-05-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Golf hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.600 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Golf
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
17 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
11 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 230.499 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1079 |
| Periode | 2000-05-17 - 2004-02-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2984 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 64 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2000 | 828 | 12 | € 3.720,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2001 | 1658 | 39 | € 3.686,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2002 | 481 | 11 | € 3.767,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2003 | 14 | 1 | € 3.858,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- | |
| 2004 | 3 | 1 | € 4.003,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 71-JT-DG | 2026-05-22 | |||
| 53-GH-BP | 2026-05-14 | |||
| 68-HB-GN | 2026-05-08 | |||
| 85-HT-KF | 2026-05-13 | |||
| 70-HK-BR | 2026-05-18 | |||
| 26-HR-JL | 2026-05-02 | |||
| 72-JK-BZ | 2026-04-29 | |||
| 29-GL-PD | 2026-04-27 | |||
| 36-HX-BZ | 2026-05-19 | |||
| 05-HX-BD | 2026-04-23 | |||
| 19-FR-KB | 2026-05-10 | |||
| 36-FV-JG | 2026-04-15 | |||
| 63-HL-PJ | 2026-04-14 | |||
| 19-HT-JD | 2026-04-23 | |||
| 26-JT-RH | 2026-05-13 | |||
| 89-HV-FK | 2026-05-15 | |||
| 86-JB-DT | 2026-03-30 | |||
| 60-HH-LS | 2026-03-25 | |||
| 89-HS-KX | 2026-03-24 | |||
| 03-HT-DH | 2026-03-23 | |||
| 37-HP-BT | 2026-03-16 | |||
| 99-GL-GG | 2026-03-22 | |||
| 87-HB-BH | 2026-04-23 | |||
| 16-HB-BL | 2026-03-14 | |||
| 41-GZ-HJ | 2026-04-12 | |||
| 47-JK-FJ | 2026-03-13 | |||
| 86-FZ-GN | 2026-03-23 | |||
| 62-LD-RF | 2026-03-09 | |||
| 87-GL-LT | 2026-03-08 | |||
| 99-HH-GR | 2026-03-05 |