Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 117.215
€ 20.055,-
Ja, 2012
2012
2023-07-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Porsche Cayenne met kenteken 57-ZKL-9 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2012. In december 2012 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Porsche was € 117.215. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 245 pk. De motor heeft een inhoud van 2967 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Met 2.155 kg is dit een robuuste en stabiele auto. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 16-04-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 2967 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 245 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2155 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2840 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,95 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,90 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2012-03-26 |
| Eerste toelating in Nederland | 2012-12-12 |
| APK vervaldatum | 2026-04-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Porsche Cayenne stationwagen
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2012
€ 16.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 26.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Porsche Cayenne
Geïmporteerd naar Nederland
Na 8 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren7 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De borgring op de scharnierbus van het rempedaal is mogelijk niet gemonteerd. Hierdoor kan de scharnierbus losraken.
Als de scharnierbus losraakt kan het rempedaal losraken. Hierdoor kunnen de remmen niet of niet goed bediend worden.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer.. De dealer zal controleren of de borgring voor de scharnierbus aanwezig is, en indien de borgring ontbreekt deze monteren.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2012 | € 16.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2012 | 294.069 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2012 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 788 |
| Periode | 2011-06-20 - 2018-06-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1351 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Aantal import auto's | 521 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 5 |
| Import percentage | 39% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 132 | 54 | € 109.183,- | € 18.287,- |
| 2012 | 400 | 163 | € 110.716,- | € 18.239,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 131.963,- | € 8.085,- |
| 2013 | 233 | 80 | € 111.192,- | € 17.783,- |
| 2014 | 132 | 50 | € 111.073,- | € 17.250,- |
| 2015 | 187 | 81 | € 116.157,- | € 16.196,- |
| 2016 | 163 | 60 | € 121.038,- | € 19.796,- |
| 2017 | 90 | 26 | € 123.373,- | € 22.530,- |
| 2018 | 14 | 7 | € 124.092,- | € 20.565,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-XZK-3 | 2026-05-09 | |||
| 1-KZP-08 | 2026-05-20 | |||
| GL-445-S | 2026-05-20 | |||
| JP-095-N | 2026-05-17 | |||
| GN-870-F | 2026-05-17 | |||
| 11-ZTJ-8 | 2026-05-15 | |||
| JK-095-J | 2026-05-15 | |||
| J-966-RT | 2026-05-09 | |||
| 75-ZTZ-9 | 2026-04-30 | |||
| JS-484-R | 2026-04-28 | |||
| JT-528-T | 2026-04-25 | |||
| 3-XZG-10 | 2026-04-16 | |||
| L-745-JR | 2026-04-14 | |||
| J-674-RH | 2026-04-08 | |||
| HF526D | 2026-05-06 | |||
| 7KXJ18 | 2026-05-06 | |||
| NJ-525-Z | 2026-04-03 | |||
| NZ-337-P | 2026-03-06 | |||
| 25-XZK-8 | 2026-03-12 | |||
| N-888-DX | 2026-03-11 | |||
| 90-TFG-5 | 2026-01-26 | |||
| 66-ZRR-5 | 2025-04-10 | |||
| 3-XFR-49 | 2026-01-21 | |||
| GBB-24-T | 2024-12-06 | |||
| GP-757-H | 2025-12-31 | |||
| S-323-XD | 2026-01-28 | |||
| 7-KZR-38 | 2026-03-05 | |||
| 37-RZJ-6 | 2025-04-21 | |||
| 7-KDR-85 | 2024-02-16 | |||
| 5-TJK-61 | 2025-02-12 |