Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.990,-
Nee
2005
2018-11-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mitsubishi Colt met kenteken 57-RJ-XZ is op kenteken gezet in 2005. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1332 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.030 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 2733 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 354 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1332 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1030 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1435 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2018-11-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-04-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-04-29 |
| APK vervaldatum | 2027-05-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mitsubishi Colt hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.700 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.946 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mitsubishi Colt
Huidige eigenaar
7 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.700,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 193.642 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 33 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1168 |
| Periode | 2004-10-20 - 2013-06-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 4826 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 371 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2004 | 12 | 4 | € 2.894,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.870,- | |
| 2005 | 1366 | 35 | € 2.871,- | |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2006 | 1503 | 94 | € 14.526,- | € 2.763,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 905 | 78 | € 15.818,- | € 2.703,- |
| 2007 | 82 | 10 | € 3.086,- | |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 692 | 60 | € 13.465,- | € 2.558,- |
| 2008 | 77 | 2 | € 3.077,- | |
| 2009 | 287 | 74 | € 13.932,- | € 2.200,- |
| 2009 | 286 | 73 | € 13.932,- | € 2.202,- |
| 2009 | 44 | 5 | € 2.813,- | |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 43 | 18 | € 14.189,- | € 2.021,- |
| 2010 | 48 | 5 | € 15.016,- | € 2.434,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 10 | 4 | € 15.161,- | € 1.178,- |
| 2011 | 21 | 1 | € 14.548,- | € 2.176,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2012 | 7 | 3 | € 17.198,- | € 2.982,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 13.569,- | € 1.397,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| 2013 | 6 | 3 | € 16.802,- | € 4.357,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 73-TB-FT | |||
| 66-RS-XP | |||
| 92-SF-NB | |||
| 07-SH-GP | |||
| 44-SP-NV | |||
| 63-TJ-JT | |||
| 71-XL-BH | |||
| 53-TB-FT | |||
| 88-TF-VN | |||
| 72-RX-GS | |||
| 64-RX-GS | |||
| 73-SP-RZ | |||
| 64-SP-RZ | |||
| 20-TT-KL | |||
| 31-PZ-HT | |||
| 74-RJ-HK | |||
| 77-TB-FT | |||
| 68-XL-VN | |||
| 15-TR-RB | |||
| 09-TG-KX | |||
| RV-419-P | |||
| 53-XB-PX | |||
| 04-RD-KF | |||
| 48-TB-TP | |||
| 17-TH-GG | |||
| 78-SN-SZ | |||
| 97-ZR-BG | |||
| 91-RK-KT | |||
| 67-SP-FP | |||
| 72-TB-RV |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-SR-ZF | 2026-05-22 | |||
| 19-TB-JF | 2026-05-17 | |||
| 16-XT-NG | 2026-05-15 | |||
| 29-RZ-GB | 2026-05-11 | |||
| 03-GHZ-8 | 2026-05-07 | |||
| 59-PZ-HT | 2026-05-05 | |||
| 94-GLN-5 | 2026-05-09 | |||
| 87-HBK-5 | 2026-05-15 | |||
| 33-XV-LB | 2026-05-04 | |||
| 99-RT-VT | 2026-05-15 | |||
| 06-SK-XX | 2026-05-04 | |||
| J-954-VF | 2026-05-01 | |||
| 97-TS-NL | 2026-04-30 | |||
| 40-RN-PP | 2026-04-28 | |||
| 19-SL-XT | 2026-04-26 | |||
| 20-RP-FF | 2026-04-28 | |||
| 91-SP-RZ | 2026-04-25 | |||
| 93-SP-LG | 2026-04-24 | |||
| 02-ZL-FB | 2026-04-30 | |||
| 20-GJZ-9 | 2026-04-22 | |||
| 76-SB-LG | 2026-04-22 | |||
| 79-SH-GN | 2026-04-18 | |||
| 94-TV-BK | 2026-04-20 | |||
| 72-SB-PF | 2026-04-16 | |||
| 61-TS-GB | 2026-05-20 | |||
| 10-SP-JT | 2026-05-22 | |||
| 28-TT-KL | 2026-05-11 | |||
| 52-ZH-NN | 2026-05-19 | |||
| 53-ZH-NN | 2026-04-30 | |||
| 56-GLX-1 | 2026-05-19 |