Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.883,-
Nee
2003
2024-10-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 57-LS-BB is op kenteken gezet in 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.566 kg. Sinds 575 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 242 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 300 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 11.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2024-10-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-04-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-04-18 |
| APK vervaldatum | 2025-09-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 7 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 251.640 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1252 |
| Periode | 2002-09-18 - 2012-01-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2056 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 68 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 28 | 9 | € 36.795,- | € 7.997,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2003 | 222 | 19 | € 37.200,- | € 8.625,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2004 | 232 | 13 | € 40.390,- | € 8.676,- |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2005 | 154 | 13 | € 39.483,- | € 9.558,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 100 | 7 | € 39.162,- | € 9.526,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 148 | 14 | € 39.047,- | € 9.395,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 128 | 13 | € 40.098,- | € 9.432,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2009 | 45 | 13 | € 38.771,- | € 7.114,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2010 | 59 | 4 | € 35.876,- | € 6.978,- |
| 2010 | 29 | 4 | € 40.485,- | € 9.752,- |
| 2010 | 58 | 3 | € 35.871,- | € 6.968,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2011 | 8 | 2 | € 39.051,- | € 8.777,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 41-NS-FP | |||
| 75-NX-RS | |||
| 09-PG-KJ | |||
| 24-NK-RP | |||
| 13-LS-LF | |||
| 64-LV-DG | |||
| 13-ND-VJ | |||
| 31-XJ-LS | |||
| 75-NL-FJ | |||
| 53-SB-HD | |||
| 31-PN-BS | |||
| 82-LZ-NX | |||
| 35-RL-VP | |||
| 13-NR-FS | |||
| 76-NG-RX | |||
| 29-NR-HF | |||
| 79-RX-VS | |||
| 17-TR-NH | |||
| 99-LZ-GV | |||
| 84-LG-BZ | |||
| 77-LR-XG | |||
| 53-GDH-7 | |||
| 18-NP-HX | |||
| 35-ZP-NB | |||
| 99-GNV-6 | |||
| 08-TB-TX | |||
| 12-TZ-HR | |||
| 12-RZ-NV | |||
| 78-GDZ-7 | |||
| 12-XD-FG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-PJ-SB | 2026-05-05 | |||
| 20-NR-KP | 2026-05-11 | |||
| 8-ZPV-12 | 2026-05-09 | |||
| 76-NP-TR | 2026-04-29 | |||
| 14-NP-HX | 2026-04-24 | |||
| 17-PP-BV | 2026-04-22 | |||
| 21-NB-SK | 2026-05-05 | |||
| 69-LN-TB | 2026-04-22 | |||
| 04-LZ-TR | 2026-04-15 | |||
| 84-RX-VS | 2026-04-13 | |||
| 01-RH-RN | 2026-05-17 | |||
| 04-ZD-SG | 2026-05-04 | |||
| 96-ZF-DJ | 2026-05-19 | |||
| 97-RK-ZZ | 2026-05-14 | |||
| 76-ZP-KJ | 2026-05-15 | |||
| 92-XF-JR | 2026-05-14 | |||
| 13-XD-FG | 2026-05-19 | |||
| 90-LV-TB | 2026-05-12 | |||
| 93-RF-PH | 2026-05-15 | |||
| 83-PRP-4 | 2026-05-17 | |||
| 5-ZBV-01 | 2026-05-08 | |||
| JB-313-P | 2026-05-04 | |||
| JK-317-J | 2026-05-07 | |||
| 98-PB-VB | 2026-05-01 | |||
| 83-NX-XH | 2026-04-27 | |||
| 55-PBV-6 | 2026-04-26 | |||
| 25-PP-BV | 2026-04-29 | |||
| 52-PF-BZ | 2026-04-25 | |||
| 32-KRS-3 | 2026-04-25 | |||
| KFH-73-K | 2026-05-13 |