Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Nee
2020
2026-05-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MAN Tgs met kenteken 57-BPX-3 is op kenteken gezet in 2020. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 471 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 12419 cc motor met 6 cilinders. Dit model haalt een maximale snelheid van 85 km/h. Een fors gewicht van 7.412 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 14-10-2020. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 10-12-2026. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 16 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12419 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 471 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 6 |
| Rijklaar gewicht | 12000 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20500 kg |
| Lengte | 7,19 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 3,90 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2020-12-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2020-12-10 |
| APK vervaldatum | 2026-12-10 |
| Gebruikt als taxi | nee |
1 recente eigenaren
Eerste registratie
MAN Tgs
Eigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
15 dagenHuidige eigenaar
20 dagen| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2020 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 675 |
| Periode | 2019-11-15 - 2021-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 11 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2019 | 1 | 0 | ||
| 2020 | 7 | 0 | ||
| 2021 | 3 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 62-BPX-3 | 2024-03-20 |