Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.792,-
Nee
2007
2021-10-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus Cabriolet met kenteken 56-XX-XB is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 146 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1999 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.536 kg. Dit voertuig is al 1678 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 139 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 146 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1536 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1930 kg |
| Lengte | 4,60 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2021-10-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-11-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-11-07 |
| APK vervaldatum | 2026-10-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus Cabriolet cabriolet
|
Nu te koop
27 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.925 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus Cabriolet
Eigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1190 |
| Periode | 2007-06-29 - 2012-01-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 300 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 16 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2007 | 38 | 0 | € 9.355,- | |
| 2007 | 189 | 22 | € 35.832,- | € 7.655,- |
| 2008 | 89 | 9 | € 43.950,- | € 7.992,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2008 | 226 | 41 | € 35.777,- | € 6.552,- |
| 2009 | 59 | 3 | € 35.380,- | € 8.046,- |
| 2009 | 148 | 16 | € 31.791,- | € 6.731,- |
| 2009 | 149 | 17 | € 31.791,- | € 6.733,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 52 | 4 | € 35.983,- | € 7.160,- |
| 2010 | 34 | 3 | € 37.059,- | € 8.659,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2011 | 74 | 1 | € 33.202,- | € 10.729,- |
| 2011 | 42 | 0 | € 31.046,- | € 7.200,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| 2012 | 6 | 0 | € 32.362,- | € 10.731,- |
| 2012 | 4 | 0 | € 30.694,- | € 7.140,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| JT-395-K | 2026-05-13 | |||
| 69-SXS-2 | 2026-05-17 | |||
| 95-GDD-1 | 2026-05-10 | |||
| P-696-HN | 2026-05-21 | |||
| KN-189-B | 2026-05-05 | |||
| 30-KKD-3 | 2026-04-01 | |||
| N-854-BX | 2026-04-24 | |||
| 10-ZD-JH | 2026-04-17 | |||
| 21-RJT-2 | 2026-04-14 | |||
| 82-ZD-XL | 2026-03-30 | |||
| 82-GPR-6 | 2026-03-27 | |||
| 43-XX-DJ | 2026-03-22 | |||
| 48-XZ-HD | 2026-03-14 | |||
| 19-HNK-4 | 2026-03-05 | |||
| 51-XX-ZJ | 2026-03-13 | |||
| 39-XS-NS | 2020-05-26 | |||
| 71-XX-XB | 2023-10-21 | |||
| PD-909-Z | 2023-08-18 | |||
| 62-HGH-1 | 2020-11-19 | |||
| 72-HDX-2 | 2023-03-31 | |||
| 33-HNZ-1 | 2025-04-18 | |||
| 75-NFB-6 | 2021-07-16 | |||
| 14-ZD-XP | 2020-07-05 | |||
| K-572-NT | 2021-04-07 | |||
| 40-ZF-FL | 2023-11-21 | |||
| 47-RGH-1 | 2025-08-29 | |||
| P-740-SH | 2024-02-27 | |||
| 84-ZD-XN | 2025-04-08 | |||
| 52-JGR-5 | 2021-06-24 | |||
| 54-ZD-XK | 2024-07-13 |