Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.486,-
Nee
2006
2026-05-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Tigra met kenteken 56-SZ-DH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 90 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1364 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6 liter per 100 km. Met een massa van 1.235 kg is deze auto solide gebouwd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 93 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1364 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1235 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1475 kg |
| Lengte | 3,92 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,36 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-06-13 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-06-13 |
| APK vervaldatum | 2026-08-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Tigra cabriolet
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Tigra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
7 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 995,- |
|---|---|
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1049 |
| Periode | 2004-08-20 - 2010-03-27 |
| Aantal geregistreerde auto's | 218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 13% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 132 | 24 | € 4.934,- | |
| 2004 | 132 | 24 | € 4.934,- | |
| 2004 | 10 | 1 | € 5.645,- | |
| 2005 | 92 | 16 | € 26.513,- | € 5.297,- |
| 2005 | 394 | 111 | € 24.664,- | € 4.691,- |
| 2005 | 394 | 111 | € 24.664,- | € 4.691,- |
| 2006 | 35 | 6 | € 5.264,- | |
| 2006 | 289 | 90 | € 20.941,- | € 4.386,- |
| 2006 | 289 | 90 | € 20.941,- | € 4.386,- |
| 2007 | 365 | 65 | € 23.051,- | € 4.653,- |
| 2007 | 364 | 64 | € 23.051,- | € 4.651,- |
| 2007 | 44 | 2 | € 24.739,- | € 5.602,- |
| 2008 | 250 | 58 | € 23.314,- | € 4.238,- |
| 2008 | 30 | 2 | € 24.866,- | € 5.308,- |
| 2008 | 250 | 58 | € 23.314,- | € 4.238,- |
| 2009 | 167 | 60 | € 22.930,- | € 3.998,- |
| 2009 | 5 | 0 | € 24.310,- | € 5.137,- |
| 2009 | 167 | 60 | € 22.930,- | € 3.998,- |
| 2010 | 41 | 10 | € 22.090,- | € 3.620,- |
| 2010 | 2 | 1 | € 23.114,- | € 4.205,- |
| 2010 | 41 | 10 | € 22.090,- | € 3.620,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-XD-XL | |||
| Z-283-PD | |||
| 73-SF-JK | |||
| 24-TL-ZT | |||
| 48-GNL-8 | |||
| 70-TB-RP | |||
| 81-RJ-XX | |||
| 02-SP-FL | |||
| HRF-82-F | |||
| 65-RF-GJ | |||
| 61-RD-FJ | |||
| SJ-873-L | |||
| G-198-BN | |||
| 24-SP-HD | |||
| 41-XK-KT | |||
| 31-NVX-1 | |||
| 96-SH-TB | |||
| 48-SN-XR | |||
| 61-RG-FJ | |||
| 65-ST-ZZ | |||
| 80-TS-JR | |||
| 19-XJ-SR | |||
| PS-726-K | |||
| P-418-LT | |||
| 52-XL-ZB | |||
| 97-RS-FZ | |||
| 92-PVZ-1 | |||
| 53-PR-NZ | |||
| 94-XS-LT | |||
| 54-XR-BZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 28-XR-KP | 2026-05-11 | |||
| 93-TB-TB | 2026-05-20 | |||
| 74-SN-LZ | 2026-05-05 | |||
| 04-SH-GN | 2026-04-24 | |||
| 51-XR-BZ | 2026-05-04 | |||
| 11-PR-PB | 2026-04-23 | |||
| 71-TB-HZ | 2026-04-23 | |||
| 63-XJ-XK | 2026-05-21 | |||
| 48-RF-KJ | 2026-04-18 | |||
| 01-SL-XR | 2026-04-20 | |||
| 80-LPS-7 | 2026-04-17 | |||
| 33-XT-JB | 2026-04-17 | |||
| 13-ZR-NS | 2026-05-16 | |||
| 52-PR-GG | 2026-04-17 | |||
| 19-TX-KL | 2026-04-18 | |||
| 71-XF-PN | 2026-04-30 | |||
| 18-PR-GG | 2026-04-13 | |||
| 94-XL-VV | 2026-05-20 | |||
| 69-JRZ-6 | 2026-05-20 | |||
| N-119-HH | 2026-05-14 | |||
| 73-XN-HB | 2026-05-12 | |||
| 89-ZJ-DK | 2026-05-12 | |||
| 03-TX-XK | 2026-04-13 | |||
| 97-TT-PF | 2026-05-09 | |||
| 13-PZ-NF | 2026-04-07 | |||
| 85-XP-PG | 2026-05-04 | |||
| SV-423-F | 2026-04-05 | |||
| R-287-HL | 2026-05-02 | |||
| G-108-SF | 2026-04-28 | |||
| 22-ZR-TR | 2026-04-01 |