Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A4 Avant met kenteken 56-PG-DD is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 163 pk. Dit model beschikt over een 1781 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.4 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.555 kg voor optimale prestaties. De volgende APK-keuring staat gepland voor 14-01-2023. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Continu variabele transmissie (CVT) |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1781 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1695 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2030 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Eerste registratie | 2004-06-04 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-04 |
| APK vervaldatum | 2023-01-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Audi A4 Avant stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.564 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.470 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Audi A4 Avant
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.564,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 221.824 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 895 |
| Periode | 2002-07-19 - 2008-09-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 536 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 74 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 14% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 41 | 2 | € 9.875,- | |
| 2002 | 25 | 1 | € 11.307,- | |
| 2003 | 73 | 6 | € 11.274,- | |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2003 | 156 | 14 | € 37.751,- | € 10.063,- |
| 2004 | 67 | 6 | € 11.163,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2004 | 151 | 7 | € 10.027,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 175 | 26 | € 10.354,- | |
| 2005 | 135 | 31 | € 43.190,- | € 11.030,- |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2006 | 97 | 13 | € 11.522,- | |
| 2006 | 193 | 37 | € 10.166,- | |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2007 | 112 | 14 | € 38.725,- | € 10.780,- |
| 2007 | 186 | 24 | € 39.429,- | € 9.871,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| 2008 | 27 | 3 | € 44.993,- | € 10.078,- |
| 2008 | 33 | 1 | € 41.567,- | € 10.169,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 97-PT-PT | 2026-05-20 | |||
| 83-NV-GD | 2026-05-13 | |||
| 46-PT-TN | 2026-05-09 | |||
| 07-PF-ZR | 2026-04-27 | |||
| 19-RN-SX | 2026-05-19 | |||
| 16-XG-TX | 2026-05-04 | |||
| 20-NS-TB | 2026-04-17 | |||
| 82-NP-BN | 2026-04-19 | |||
| 61-SZ-XK | 2026-05-13 | |||
| 51-XK-SP | 2026-05-09 | |||
| 71-ZB-VD | 2026-05-05 | |||
| 50-SG-JB | 2026-04-28 | |||
| 99-TF-GL | 2026-04-04 | |||
| 15-PX-KV | 2026-04-21 | |||
| 54-RP-TN | 2026-03-27 | |||
| 10-RG-FR | 2026-03-18 | |||
| 42-XK-JH | 2026-03-30 | |||
| 96-SK-HJ | 2026-04-19 | |||
| 22-NB-HX | 2026-03-22 | |||
| 93-PB-RH | 2026-03-09 | |||
| 13-SV-BH | 2026-03-20 | |||
| 25-SH-LX | 2026-03-17 | |||
| 39-ZR-FV | 2026-03-14 | |||
| 81-NZ-RZ | 2025-04-17 | |||
| 11-NX-DP | 2024-10-23 | |||
| 30NJPK | 2021-01-14 | |||
| 36NBZH | 2020-06-08 | |||
| 72-PL-JL | 2025-01-03 | |||
| 49-HBZ-2 | 2022-03-03 | |||
| 58-LK-PN | 2024-06-15 |