Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.146,-
Nee
2002
2024-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 56-JV-SG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 185 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2290 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.9 l/100 km. Met een massa van 1.595 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 759 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 556 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2290 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 185 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1680 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,83 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-09-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-09-17 |
| APK vervaldatum | 2024-11-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
15 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.599 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
15 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
2 jaren4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1422 |
| Periode | 1998-04-03 - 2009-01-29 |
| Aantal geregistreerde auto's | 212 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 19 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1997 | 21 | 3 | € 11.863,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 41 | 3 | € 11.670,- | |
| 1998 | 18 | 1 | € 11.412,- | |
| 1998 | 38 | 3 | € 12.225,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 1999 | 16 | 1 | € 11.531,- | |
| 1999 | 28 | 1 | € 10.906,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2000 | 25 | 1 | € 12.015,- | |
| 2000 | 26 | 3 | € 10.847,- | |
| 2001 | 61 | 3 | € 11.919,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2001 | 30 | 3 | € 10.793,- | |
| 2002 | 68 | 5 | € 11.978,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2002 | 29 | 4 | € 10.432,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 10.452,- | |
| 2003 | 53 | 5 | € 12.235,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 29 | 1 | € 10.520,- | |
| 2004 | 54 | 3 | € 53.750,- | € 11.758,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2005 | 29 | 2 | € 46.977,- | € 12.216,- |
| 2005 | 14 | 1 | € 45.508,- | € 10.930,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2006 | 45 | 2 | € 52.068,- | € 13.014,- |
| 2006 | 15 | 3 | € 46.355,- | € 11.357,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2007 | 27 | 4 | € 50.004,- | € 13.098,- |
| 2007 | 4 | 1 | € 49.442,- | € 12.368,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2008 | 9 | 2 | € 53.647,- | € 9.459,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 45.234,- | € 11.094,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.639,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 70-HG-PB | 2026-04-29 | |||
| 41-GP-RH | 2026-04-23 | |||
| 11-ZJ-LH | 2026-04-17 | |||
| 89-LZ-GV | 2026-04-25 | |||
| 34-SJ-HX | 2026-05-20 | |||
| 60-HH-SK | 2026-03-26 | |||
| 36-SG-HL | 2026-04-14 | |||
| 64-SN-TG | 2026-04-11 | |||
| 05-LNT-8 | 2026-05-21 | |||
| XT-DJ-77 | 2026-03-27 | |||
| 43-JJ-DV | 2026-05-11 | |||
| 25-DF-LT | 2026-03-23 | |||
| 54-HX-JX | 2026-03-13 | |||
| 85-RK-HH | 2026-03-11 | |||
| XL-228-H | 2026-03-08 | |||
| 10-SX-BK | 2026-03-22 | |||
| 19-RD-RP | 2026-02-26 | |||
| 71-HK-PF | 2024-08-09 | |||
| J-480-FH | 2021-03-30 | |||
| 72-PF-KH | 2024-12-15 | |||
| 55PHNN | 2020-08-05 | |||
| 06-LJ-JN | 2020-05-16 | |||
| 17-JX-DJ | 2025-08-01 | |||
| 29-LN-DH | 2025-06-06 | |||
| 98-PG-KH | 2025-08-04 | |||
| TG-LF-35 | 2023-09-01 | |||
| 25-LN-KF | 2023-09-05 | |||
| 15-HT-GB | 2024-09-28 | |||
| 64-PB-GF | 2022-11-24 | |||
| 71HXJX | 2020-06-26 |