Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 25.159
€ 4.841,-
Nee
2009
2024-06-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze MINI Clubman met kenteken 56-JHS-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Destijds had deze MINI een catalogusprijs van € 25.159 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1397 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.4 l/100 km. Met 1.215 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 708 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 13-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 3.700.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 3 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1215 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1640 kg |
| Lengte | 3,94 m |
| Breedte | 1,68 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,55 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2009-05-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-05-29 |
| APK vervaldatum | 2026-07-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 5 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 7 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
MINI Clubman stationwagen
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 4.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 4.775 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
MINI Clubman
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 4.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 200.837 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 15 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 825 |
| Periode | 2009-01-20 - 2011-01-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 392 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 77 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 20% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 15 | 4 | € 27.916,- | € 5.761,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2009 | 234 | 61 | € 23.958,- | € 3.720,- |
| 2010 | 4 | 0 | € 26.887,- | € 5.311,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2010 | 154 | 15 | € 22.984,- | € 3.660,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| 2011 | 4 | 1 | € 22.614,- | € 3.347,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-KNT-2 | 2026-05-09 | |||
| 48-JZK-3 | 2026-05-21 | |||
| 61-KPV-4 | 2026-05-22 | |||
| 36-JHG-8 | 2026-05-12 | |||
| 35-JXH-4 | 2026-05-08 | |||
| 48-JZR-1 | 2026-05-07 | |||
| 14-PHD-7 | 2026-05-04 | |||
| 97-NJD-2 | 2026-04-12 | |||
| P-232-BF | 2026-03-28 | |||
| K-914-PN | 2026-03-18 | |||
| NK-864-T | 2026-03-10 | |||
| 76-KLJ-1 | 2024-11-22 | |||
| 92-KNT-2 | 2025-08-16 | |||
| 86-JSB-5 | 2025-03-28 | |||
| 29-JXH-4 | 2025-12-19 | |||
| KF-908-X | 2021-05-15 | |||
| 71-JXR-5 | 2024-03-16 | |||
| P-891-NB | 2024-10-26 | |||
| 09-KXZ-2 | 2025-08-10 | |||
| 85-JSB-5 | 2025-02-05 | |||
| 64-KPP-1 | 2025-09-17 | |||
| 86-KTD-5 | 2025-05-25 | |||
| 81-KLJ-1 | 2024-02-26 | |||
| 33-KNT-2 | 2021-09-25 | |||
| 58-JPN-4 | 2023-03-10 | |||
| 37-JXH-4 | 2021-05-21 | |||
| 15-PHD-7 | 2026-01-25 | |||
| 38-JJH-5 | 2023-01-21 | |||
| 54-KTJ-4 | 2025-10-29 | |||
| 53-KPP-2 | 2022-08-14 |