Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.500,-
Nee
2001
2022-08-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 56-HR-VD is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1299 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dankzij 1.006 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2022. Dit voertuig moet over 927 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-27 |
| APK vervaldatum | 2023-11-09 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
10 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
3 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 10HRRF | 2020-10-20 | |||
| 91-JD-RL | 2021-04-17 | |||
| 52-HS-DR | 2021-08-26 | |||
| 67HXGT | 2021-08-22 | |||
| 88JHDD | 2021-04-19 | |||
| 54-JH-BV | 2021-05-07 | |||
| 28HZZV | 2020-10-26 | |||
| 35HXGT | 2021-05-15 | |||
| 65-HV-VN | 2025-06-18 | |||
| 61-JP-PS | 2021-02-24 | |||
| 43-JJ-NL | 2024-12-12 | |||
| 34-HZ-ZV | 2021-09-17 | |||
| 61-HX-SZ | 2022-08-20 | |||
| 10JLJH | 2021-01-06 | |||
| 20-JH-BR | 2025-08-05 | |||
| 12JKNV | 2020-10-28 | |||
| 57HVKL | 2021-05-17 | |||
| 95-JD-RJ | 2022-03-01 | |||
| 01-HZ-GF | 2021-04-03 | |||
| 13JHBV | 2022-07-13 |