Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 9.266,-
Ja, 2026
2006
2022-11-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Vectra met kenteken 55TDLV is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 155 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2198 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8 liter per 100 km. Met 1.505 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Sinds 1300 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 13-10-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 155 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1505 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1980 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2022-11-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-07-17 |
| APK vervaldatum | 2023-10-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Vectra hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.350 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Opel Vectra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 291.952 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 933 |
| Periode | 2004-09-03 - 2009-12-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 265 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2004 | 11 | 1 | € 8.027,- | |
| 2004 | 32 | 0 | € 7.208,- | |
| 2005 | 63 | 3 | € 35.557,- | € 8.236,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2005 | 148 | 1 | € 33.248,- | € 7.922,- |
| 2006 | 86 | 2 | € 8.846,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2006 | 228 | 5 | € 8.055,- | |
| 2007 | 56 | 2 | € 36.364,- | € 8.881,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2007 | 196 | 2 | € 33.690,- | € 8.084,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 123 | 1 | € 33.295,- | € 7.662,- |
| 2008 | 44 | 0 | € 35.621,- | € 8.582,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2009 | 5 | 1 | € 32.526,- | € 7.089,- |
| 2009 | 26 | 0 | € 29.793,- | € 6.516,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 6.562,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 60-SG-SK | 2026-05-14 | |||
| 28-RP-GJ | 2026-05-16 | |||
| 15-TD-SJ | 2026-05-20 | |||
| 15-RG-NT | 2026-05-02 | |||
| 34-ZR-TP | 2026-04-30 | |||
| 44-XV-JL | 2026-05-01 | |||
| 26-TX-LZ | 2026-04-27 | |||
| 33-TS-JR | 2026-04-27 | |||
| 35-TH-RR | 2026-04-25 | |||
| 59-ZK-TL | 2026-04-05 | |||
| 69-GZG-3 | 2026-04-07 | |||
| 61-XN-RN | 2026-04-24 | |||
| 59-GKG-1 | 2026-04-12 | |||
| 75-RD-VF | 2026-03-26 | |||
| 74-RS-VL | 2026-04-10 | |||
| 79-TF-PN | 2026-03-22 | |||
| 09-GTX-3 | 2026-03-17 | |||
| 90-GRS-6 | 2026-03-20 | |||
| 19-TG-FF | 2026-03-11 | |||
| 69-RL-VF | 2026-02-26 | |||
| 57-SP-DB | 2024-04-01 | |||
| 16-XD-LJ | 2025-11-01 | |||
| 90-TL-JT | 2024-11-25 | |||
| 60-SZ-JH | 2025-03-14 | |||
| 23-RJ-DL | 2022-10-09 | |||
| 19-RJ-DN | 2025-06-28 | |||
| 12-RX-PZ | 2021-05-09 | |||
| 28-ST-XS | 2022-03-13 | |||
| 22-SZ-LD | 2021-06-18 | |||
| 10-PZ-DD | 2023-07-26 |