Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.432,-
Nee
2004
2024-01-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Getz met kenteken 55-PP-GK is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 86 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1341 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5.7 liter per 100 km. Dankzij 1.072 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 22-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1341 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 86 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1165 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-28 |
| APK vervaldatum | 2026-05-22 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Getz hatchback
|
Nu te koop
29 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Getz
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 201.000 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 32 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1172 |
| Periode | 2004-01-21 - 2006-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1721 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 6 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 283 | 3 | € 2.816,- | |
| 2004 | 1512 | 6 | € 2.452,- | |
| 2004 | 1512 | 6 | € 2.452,- | |
| 2005 | 21 | 2 | € 14.441,- | € 2.836,- |
| 2005 | 203 | 0 | € 13.092,- | € 2.488,- |
| 2005 | 203 | 0 | € 13.092,- | € 2.488,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 13.358,- | € 2.561,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 13.358,- | € 2.561,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-PT-JF | |||
| 69-RP-NB | |||
| 89-PB-FP | |||
| 50-NZ-PG | |||
| 21-RP-FB | |||
| 79-NV-FS | |||
| 48-NZ-RL | |||
| 62-PL-ZJ | |||
| 29-NT-VN | |||
| 93-PS-VF | |||
| 27-PB-PV | |||
| 96-NZ-PG | |||
| 08-RG-KD | |||
| 36-NT-RN | |||
| 89-RF-XS | |||
| 10-PL-ZJ | |||
| 85-PF-LD | |||
| 85-NX-GR | |||
| 87-NS-KL | |||
| 94-NT-RN | |||
| 69-RP-GG | |||
| 01-NZ-KZ | |||
| 58-RJ-XT | |||
| 91-PG-SJ | |||
| 87-PK-VH | |||
| 35-NT-PK | |||
| 67-RJ-KR | |||
| 73-RK-PK | |||
| 93-PD-TH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-NZ-GN | 2026-05-12 | |||
| 30-PB-TS | 2026-05-21 | |||
| 12-PF-BR | 2026-04-29 | |||
| 70-PR-TJ | 2026-05-21 | |||
| 02-PB-SF | 2026-04-22 | |||
| 41-PB-NG | 2026-04-29 | |||
| 28-NP-PV | 2026-04-28 | |||
| 66-PB-SB | 2026-05-12 | |||
| 10-NZ-DS | 2026-04-16 | |||
| 32-PS-KD | 2026-04-14 | |||
| 78-PN-JB | 2026-04-05 | |||
| 19-PB-PV | 2026-05-04 | |||
| 32-NT-RN | 2026-05-06 | |||
| 23-PB-PV | 2026-04-05 | |||
| 08-PF-XB | 2026-04-07 | |||
| 83-PG-SK | 2026-04-09 | |||
| 81-PL-BR | 2026-03-31 | |||
| 37-NT-HH | 2026-03-25 | |||
| 63-PR-DZ | 2026-04-03 | |||
| 34-PH-HF | 2026-04-12 | |||
| 48-NX-BG | 2026-04-14 | |||
| 33-NP-PP | 2026-03-23 | |||
| 05-PP-NS | 2026-03-31 | |||
| 42-PH-NB | 2026-04-30 | |||
| 08-NP-TB | 2026-04-02 | |||
| 09-PD-BD | 2026-03-12 | |||
| 99-PF-LB | 2026-04-03 | |||
| 38-PB-XD | 2026-03-14 | |||
| 28-PF-GG | 2026-03-13 | |||
| 32-PD-TH | 2026-03-13 |