Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.827,-
Nee
2004
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Atos met kenteken 55-NV-FS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 58 pk. De motor heeft een inhoud van 1086 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Dankzij 973 kg ligt deze auto soepel op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-04-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1086 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 59 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1021 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1336 kg |
| Lengte | 3,57 m |
| Breedte | 1,53 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,38 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-02-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-02-27 |
| APK vervaldatum | 2027-04-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Atos hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.949 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Atos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.949,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 133.922 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 25 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1297 |
| Periode | 2000-10-25 - 2006-06-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1586 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 2 | € 2.128,- | |
| 2001 | 4 | 2 | € 2.028,- | |
| 2001 | 5 | 4 | € 1.676,- | |
| 2001 | 5 | 4 | € 1.676,- | |
| 2002 | 4 | 2 | € 1.750,- | |
| 2002 | 18 | 10 | € 1.493,- | |
| 2002 | 18 | 10 | € 1.493,- | |
| 2003 | 131 | 3 | € 1.876,- | |
| 2003 | 392 | 2 | € 1.488,- | |
| 2003 | 392 | 2 | € 1.488,- | |
| 2004 | 2353 | 36 | € 1.463,- | |
| 2004 | 2353 | 36 | € 1.463,- | |
| 2004 | 837 | 13 | € 1.865,- | |
| 2005 | 2368 | 68 | € 9.602,- | € 1.518,- |
| 2005 | 592 | 9 | € 11.322,- | € 1.996,- |
| 2005 | 2368 | 68 | € 9.602,- | € 1.518,- |
| 2006 | 168 | 4 | € 9.479,- | € 1.480,- |
| 2006 | 14 | 1 | € 11.359,- | € 1.971,- |
| 2006 | 168 | 4 | € 9.479,- | € 1.480,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 9.593,- | € 1.564,- |
| 2007 | 3 | 0 | € 9.593,- | € 1.564,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 30-RB-HN | |||
| 34-NG-XZ | |||
| 45-NV-DB | |||
| 97-PH-VV | |||
| 41-RK-VH | |||
| 45-NK-JP | |||
| 28-PF-TP | |||
| 77-PL-DT | |||
| 54-RK-HB | |||
| 53-ST-HT | |||
| 24-SX-VK | |||
| 94-NZ-DR | |||
| 85-NH-XD | |||
| 36-PZ-DB | |||
| 20-RN-FF | |||
| 32-RX-NH | |||
| 76-RP-ND | |||
| 28-RH-BP | |||
| 96-NX-ZS | |||
| 72-PK-LT | |||
| 39-PN-SR | |||
| 38-NP-LH | |||
| 92-RP-RG | |||
| 31-PZ-LH | |||
| 90-RV-ZN | |||
| 79-PB-XD | |||
| 25-PZ-TR | |||
| 03-PK-LV | |||
| 31-PT-XG | |||
| 36-PB-FP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-NK-TT | 2026-05-19 | |||
| 30-RP-ND | 2026-05-23 | |||
| 90-PN-RH | 2026-05-14 | |||
| 38-NJ-GZ | 2026-05-23 | |||
| 78-RR-BV | 2026-05-23 | |||
| 69-NZ-DR | 2026-05-16 | |||
| 45-RS-NP | 2026-05-12 | |||
| 36-PR-NZ | 2026-05-18 | |||
| 79-PL-RD | 2026-05-02 | |||
| 46-PN-RH | 2026-05-03 | |||
| 03-PD-VX | 2026-05-17 | |||
| 08-PZ-ZT | 2026-05-08 | |||
| 67-NP-PP | 2026-05-08 | |||
| 74-NP-LH | 2026-05-20 | |||
| 01-RF-HT | 2026-05-02 | |||
| 79-PK-NZ | 2026-05-05 | |||
| 18-PV-JH | 2026-05-22 | |||
| 68-RG-KD | 2026-05-02 | |||
| 39-NS-RK | 2026-04-28 | |||
| 13-RF-BK | 2026-04-29 | |||
| 95-RJ-XS | 2026-05-08 | |||
| 82-NK-ZB | 2026-05-09 | |||
| 88-RD-SN | 2026-05-18 | |||
| 51-RG-HN | 2026-05-02 | |||
| 57-PK-PV | 2026-04-28 | |||
| 91-RT-RS | 2026-04-28 | |||
| 15-PF-NN | 2026-05-09 | |||
| 86-RJ-JL | 2026-05-20 | |||
| 81-PK-LT | 2026-05-05 | |||
| 33-PL-TV | 2026-05-05 |