Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.591,-
Nee
1999
2020-04-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 323 F met kenteken 55DDJL is op kenteken gezet in 1999. Dit model beschikt over een 1498 cc motor met 4 cilinders. Met 1.150 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 2221 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 28-12-2020.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1498 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1590 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,42 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2020-04-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-06-30 |
| APK vervaldatum | 2020-12-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 323 F hatchback
|
Nu te koop
7 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda 323 F
Huidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 918 |
| Periode | 1998-07-29 - 2002-07-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1219 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 4 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 10 | 1 | € 3.588,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1998 | 109 | 1 | € 3.367,- | |
| 1999 | 37 | 1 | € 3.946,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 1999 | 463 | 1 | € 3.441,- | |
| 2000 | 49 | 0 | € 4.001,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2000 | 452 | 2 | € 3.579,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2001 | 191 | 0 | € 3.411,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 3.346,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| XL-GL-56 | 2026-05-11 | |||
| 24-GJ-TX | 2026-05-15 | |||
| 45-DB-JL | 2026-04-25 | |||
| 20-GK-JX | 2026-04-18 | |||
| 59-GH-ZH | 2026-04-03 | |||
| 23-GL-HL | 2026-03-19 | |||
| 27-FT-PD | 2026-03-17 | |||
| 26-GB-BZ | 2026-03-12 | |||
| 31-GG-NG | 2026-03-28 | |||
| 49-GJ-PJ | 2026-03-14 | |||
| ZFVT34 | 2020-11-10 | |||
| ZNBS47 | 2021-03-19 | |||
| 71-DR-RN | 2025-07-17 | |||
| XB-DX-20 | 2021-07-14 | |||
| 59-FT-LL | 2021-01-22 | |||
| 28DTPS | 2020-05-12 | |||
| XR-BZ-07 | 2020-12-12 | |||
| 67DHDH | 2021-02-11 | |||
| ZG-PR-61 | 2024-05-21 | |||
| 96-FF-ZD | 2020-06-06 | |||
| 38-GD-VF | 2021-03-11 | |||
| 78FHJX | 2020-06-22 | |||
| XX-LS-53 | 2021-09-10 | |||
| 43-DV-KB | 2024-02-28 | |||
| 26FTPD | 2021-03-06 | |||
| 78DFSV | 2020-11-07 | |||
| 36GTZD | 2020-08-25 | |||
| 05-GL-DJ | 2021-01-21 | |||
| 12-FB-NL | 2026-02-01 | |||
| 29-FB-FL | 2022-02-09 |