Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.701,-
Nee
2007
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 55-TZ-BT is op kenteken gezet in 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Dankzij 1.098 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 52 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 08-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1098 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1520 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-03-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-08 |
| APK vervaldatum | 2027-03-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.888 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 209.561 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1039 |
| Periode | 2002-04-23 - 2009-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1659 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 98 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2002 | 184 | 14 | € 3.351,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2003 | 465 | 17 | € 3.403,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2004 | 131 | 5 | € 3.846,- | |
| 2004 | 55 | 12 | € 3.440,- | |
| 2005 | 155 | 8 | € 18.592,- | € 3.864,- |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2005 | 96 | 17 | € 3.538,- | |
| 2006 | 150 | 16 | € 19.295,- | € 4.053,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2006 | 433 | 22 | € 18.745,- | € 3.547,- |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 376 | 10 | € 3.671,- | |
| 2007 | 100 | 2 | € 4.216,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2008 | 100 | 4 | € 3.937,- | |
| 2008 | 49 | 6 | € 17.755,- | € 3.565,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| 2009 | 1 | 0 | € 16.696,- | € 4.378,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 54-XK-HJ | |||
| 46-TV-VK | |||
| 89-SN-BG | |||
| 86-ST-GK | |||
| 19-RJ-RP | |||
| 61-TF-RG | |||
| 87-PS-GZ | |||
| 73-PV-XT | |||
| 90-TL-RJ | |||
| 55-LJ-GF | |||
| 90-NG-XV | |||
| 66-NX-TB | |||
| 34-LX-PD | |||
| 71-TH-SK | |||
| 56-LN-GH | |||
| 55-RV-XD | |||
| 93-XX-BD | |||
| 30-SR-PP | |||
| 82-XD-ZL | |||
| 15-TV-SV | |||
| 99-GFX-9 | |||
| 23-NP-GH | |||
| 26-RS-NK | |||
| 28-TJ-BV | |||
| 71-SJ-PN | |||
| 18-SJ-PT | |||
| 17-XH-NF | |||
| 12-XD-SG | |||
| 27-NF-KX | |||
| 42-RR-HZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-XG-DJ | 2026-05-21 | |||
| 98-ST-TR | 2026-05-10 | |||
| 51-TG-BF | 2026-05-12 | |||
| 96-TG-FZ | 2026-05-09 | |||
| 45-ST-DZ | 2026-05-16 | |||
| 28-LJ-ST | 2026-05-12 | |||
| 23-LT-PR | 2026-05-22 | |||
| 37-TF-HJ | 2026-05-17 | |||
| 4-XNG-81 | 2026-05-13 | |||
| 83-TF-HH | 2026-05-05 | |||
| 16-XB-HH | 2026-05-05 | |||
| 78-PP-GJ | 2026-04-28 | |||
| 25-TH-TN | 2026-04-28 | |||
| 27-LH-PR | 2026-04-30 | |||
| 36-SB-DB | 2026-05-14 | |||
| 50-JX-BN | 2026-05-05 | |||
| 98-TZ-FT | 2026-04-23 | |||
| 60-ZG-SR | 2026-04-28 | |||
| 34-XS-LJ | 2026-04-17 | |||
| 46-XL-XR | 2026-05-20 | |||
| 89-TJ-FG | 2026-04-09 | |||
| 01-XZ-DN | 2026-05-18 | |||
| 82-XH-FZ | 2026-05-12 | |||
| 17-XS-FZ | 2026-05-10 | |||
| 13-GLH-8 | 2026-05-16 | |||
| 30-TX-SX | 2026-04-15 | |||
| 87-TG-FZ | 2026-05-18 | |||
| 39-TG-RR | 2026-04-09 | |||
| 71-LH-VJ | 2026-04-05 | |||
| 28-PH-PS | 2026-04-12 |