Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.139,-
Nee
2001
2026-05-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 206 met kenteken 55-HP-HT is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 75 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1360 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.055 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 381 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1360 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1145 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1480 kg |
| Lengte | 3,82 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-10-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-10-03 |
| APK vervaldatum | 2027-06-16 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 206 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.733 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.650 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 206
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenHuidige eigenaar
29 dagen2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.733,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 129.736 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 9 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1083 |
| Periode | 1999-01-14 - 2006-11-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2259 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 93 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1998 | 277 | 29 | € 2.393,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 1999 | 187 | 17 | € 2.996,- | |
| 1999 | 2806 | 222 | € 14.789,- | € 2.554,- |
| 2000 | 346 | 14 | € 2.876,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2000 | 5025 | 299 | € 2.628,- | |
| 2001 | 416 | 12 | € 3.060,- | |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2001 | 4764 | 286 | € 12.658,- | € 2.605,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 4383 | 243 | € 13.740,- | € 2.743,- |
| 2002 | 448 | 14 | € 3.206,- | |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 4682 | 232 | € 13.513,- | € 2.877,- |
| 2003 | 387 | 20 | € 3.292,- | |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 3397 | 280 | € 14.244,- | € 2.655,- |
| 2004 | 322 | 12 | € 3.256,- | |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 2708 | 281 | € 15.043,- | € 2.901,- |
| 2005 | 147 | 4 | € 16.702,- | € 3.377,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 1588 | 215 | € 14.563,- | € 2.816,- |
| 2006 | 6 | 0 | € 19.818,- | € 4.372,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2007 | 1384 | 88 | € 13.365,- | € 2.617,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2008 | 1139 | 74 | € 12.707,- | € 2.465,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| 2009 | 344 | 28 | € 12.557,- | € 2.432,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 06-HB-KT | |||
| 16-GB-JT | |||
| 15-FS-BP | |||
| 34-NK-FT | |||
| 11-JL-BJ | |||
| 38-LX-JJ | |||
| 07GJXZ | |||
| 43-LX-XX | |||
| 55-NJ-FR | |||
| 08-RF-VB | |||
| 68-PN-FT | |||
| 68-GX-LN | |||
| 53-NZ-LP | |||
| 35-LB-KT | |||
| 76-LS-GV | |||
| 56-RV-VK | |||
| 58-SN-LH | |||
| 76-LD-SH | |||
| 45-SF-BL | |||
| 44-JLN-1 | |||
| 33-LV-HN | |||
| 57-RD-KN | |||
| 68-SZ-PH | |||
| 97-SP-XL | |||
| 78-HZ-LB | |||
| 36-SH-TN | |||
| 13-SG-JP | |||
| 29-NJ-HK | |||
| 60-LN-DN | |||
| 24-SF-VK |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-RF-KX | 2026-05-27 | |||
| 22-GP-ST | 2026-05-23 | |||
| 31-LT-ZV | 2026-05-26 | |||
| 40-NH-HS | 2026-05-22 | |||
| 32-HH-PR | 2026-05-26 | |||
| 51-HX-TX | 2026-05-25 | |||
| 02-FD-KD | 2026-05-18 | |||
| 13lxlb | 2026-05-18 | |||
| 46-FV-RX | 2026-05-22 | |||
| 10-DJ-KJ | 2026-05-19 | |||
| 92-TF-DR | 2026-05-18 | |||
| 19-LZ-TX | 2026-05-26 | |||
| 87-LF-PR | 2026-05-26 | |||
| 66-LT-RK | 2026-05-25 | |||
| 48-FK-PD | 2026-05-19 | |||
| 77-GD-TN | 2026-05-23 | |||
| 42-NH-GL | 2026-05-17 | |||
| 15-GT-DK | 2026-05-15 | |||
| 71-RD-BL | 2026-05-18 | |||
| 95-LF-HJ | 2026-05-14 | |||
| 28-LD-LK | 2026-05-21 | |||
| 83-JX-GB | 2026-05-15 | |||
| 90-ZB-SJ | 2026-05-22 | |||
| 54-NK-BK | 2026-05-13 | |||
| 48-LF-NK | 2026-05-19 | |||
| 48-NB-DJ | 2026-05-14 | |||
| 82-HV-TT | 2026-05-24 | |||
| 67-JP-HN | 2026-05-12 | |||
| 45-TG-NL | 2026-05-14 | |||
| 74-SG-RB | 2026-05-12 |