Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart forfour met kenteken 54-PZ-VK is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 75 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1124 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.7 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.040 kg. Dit voertuig moet over 356 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1124 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 75 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1040 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1450 kg |
| Lengte | 3,76 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Eerste registratie | 2005-01-03 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-03 |
| APK vervaldatum | 2025-06-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart forfour stationwagen
|
Nu te koop
21 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 1.444 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.430 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart forfour
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
6 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 2 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 1.444,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 231.751 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2004-07-19 - 2009-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1229 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 36 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2004 | 254 | 11 | € 16.910,- | € 3.044,- |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2005 | 555 | 10 | € 3.110,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 20.611,- | € 3.659,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2006 | 407 | 14 | € 12.792,- | € 2.448,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2007 | 10 | 0 | € 13.973,- | € 2.755,- |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 3.324,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 1.182,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 09-TG-BB | 2026-05-18 | |||
| 51-RL-VN | 2026-05-15 | |||
| 03-SR-KK | 2026-04-30 | |||
| 99-TD-JN | 2026-04-28 | |||
| 32-TL-BD | 2026-04-27 | |||
| 86-TJ-KB | 2026-04-24 | |||
| 04-SF-SX | 2026-04-23 | |||
| 39-TD-PG | 2026-05-08 | |||
| 64-PV-TS | 2026-04-14 | |||
| 72-PL-FX | 2026-04-07 | |||
| HB-174-Z | 2026-04-06 | |||
| 2-ZDG-73 | 2026-04-02 | |||
| 34-PX-XP | 2026-03-28 | |||
| 52-PT-ZD | 2026-03-21 | |||
| 30-RD-PL | 2026-03-19 | |||
| 11-PT-VS | 2026-03-19 | |||
| 10-RL-JS | 2026-03-13 | |||
| 70-TD-ZG | 2026-03-11 | |||
| 92-SK-HB | 2026-03-19 | |||
| 82-SG-GB | 2026-03-02 | |||
| 40-PX-XP | 2026-02-24 | |||
| 06-SG-HK | 2023-03-07 | |||
| 63-PZ-JR | 2023-04-01 | |||
| 39-RB-HS | 2020-10-05 | |||
| 64RFPG | 2021-03-18 | |||
| 19-RH-SN | 2022-05-13 | |||
| 99-RK-KX | 2022-02-12 | |||
| 64-SK-TS | 2025-11-22 | |||
| 97-RV-SN | 2021-10-11 | |||
| 45-RT-JP | 2020-07-11 |