Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.747,-
Nee
2003
2025-01-15
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 54-LZ-PH is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 170 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.8 l/100 km. Met 1.709 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De huidige eigenaar heeft deze auto al 494 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 207 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1656 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2130 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-15 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-06-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-06-30 |
| APK vervaldatum | 2026-12-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 3.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.001 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 3.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 329.120 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2000-06-08 - 2008-07-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Aantal import auto's | 437 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 22 |
| Import percentage | 17% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 178 | 35 | € 10.051,- | |
| 2000 | 210 | 42 | € 10.698,- | |
| 2001 | 459 | 76 | € 45.780,- | € 10.969,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2001 | 495 | 103 | € 39.795,- | € 10.161,- |
| 2002 | 353 | 47 | € 47.950,- | € 11.045,- |
| 2002 | 324 | 47 | € 37.625,- | € 10.161,- |
| 2002 | 322 | 46 | € 37.625,- | € 10.165,- |
| 2003 | 242 | 21 | € 10.928,- | |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2003 | 318 | 50 | € 40.522,- | € 10.139,- |
| 2004 | 323 | 73 | € 45.579,- | € 9.990,- |
| 2004 | 324 | 73 | € 45.579,- | € 9.995,- |
| 2004 | 368 | 43 | € 60.680,- | € 11.086,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2005 | 315 | 61 | € 49.735,- | € 11.665,- |
| 2005 | 291 | 55 | € 46.925,- | € 11.140,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2006 | 369 | 72 | € 49.754,- | € 11.591,- |
| 2006 | 338 | 101 | € 47.046,- | € 10.176,- |
| 2007 | 353 | 129 | € 47.973,- | € 9.794,- |
| 2007 | 301 | 72 | € 50.419,- | € 11.627,- |
| 2007 | 2 | 1 | € 11.570,- | |
| 2008 | 17 | 7 | € 46.415,- | € 10.488,- |
| 2008 | 13 | 3 | € 49.583,- | € 10.703,- |
| 2008 | 16 | 6 | € 46.415,- | € 10.310,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 72-PZ-GF | |||
| 96-JG-RL | |||
| 99-GS-KG | |||
| GL-672-S | |||
| NH-334-J | |||
| 02-GZ-RJ | |||
| 84-GS-BF | |||
| 47-HN-DH | |||
| 23-HG-DF | |||
| 74-NX-SK | |||
| 91-TS-TH | |||
| KZ-800-R | |||
| NH-917-X | |||
| 3-ZDD-80 | |||
| 33-RS-RL | |||
| JR-986-T | |||
| 38-HR-RX | |||
| 59-NR-LV | |||
| 07-LP-XP | |||
| 36-GP-BZ | |||
| 02-PB-VL | |||
| 78-XS-FR | |||
| 86-SB-TD | |||
| 93-NX-SH | |||
| 45-NJ-BS | |||
| 88-HG-VJ | |||
| 11-ND-LZ | |||
| 81-LTR-1 | |||
| 61-PR-FT | |||
| 53-RT-SR |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-GK-VL | 2026-05-11 | |||
| 42-PN-GV | 2026-05-06 | |||
| P-123-TG | 2026-05-18 | |||
| RG-127-H | 2026-05-15 | |||
| 13-JVJ-3 | 2026-05-17 | |||
| 46-NK-ZP | 2026-05-04 | |||
| RJ-878-V | 2026-05-16 | |||
| 99-XR-DK | 2026-05-08 | |||
| 70-TN-KT | 2026-04-30 | |||
| 1-TKV-02 | 2026-05-03 | |||
| 75-NGP-6 | 2026-05-11 | |||
| 56-JL-DR | 2026-04-21 | |||
| 03-LZ-LG | 2026-04-28 | |||
| 36-SR-TH | 2026-04-28 | |||
| 21-XS-FD | 2026-05-20 | |||
| 41-PP-LG | 2026-05-11 | |||
| 38-XS-LR | 2026-05-13 | |||
| 96-PN-FZ | 2026-05-08 | |||
| 91-JZ-RN | 2026-05-05 | |||
| 22-GZ-RJ | 2026-05-05 | |||
| 19-NT-SP | 2026-05-06 | |||
| 92-NZ-NS | 2026-05-03 | |||
| JTL-25-V | 2026-05-11 | |||
| 06-LR-PK | 2026-04-25 | |||
| X-497-SZ | 2026-05-11 | |||
| N-806-DZ | 2026-04-27 | |||
| 27-NFR-6 | 2026-05-05 | |||
| 39-NZ-SK | 2026-05-14 | |||
| 11-RJ-XB | 2026-05-21 | |||
| KHX-91-P | 2026-05-13 |