Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.493,-
Nee
2001
2026-05-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Wagon R+ met kenteken 54-GZ-KP is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 76 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1298 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Dankzij 1.005 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 17 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 175 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1298 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 76 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1055 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1355 kg |
| Lengte | 3,61 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,36 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-05-03 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-05-03 |
| APK vervaldatum | 2026-11-18 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Wagon R+ stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 1.485 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.995 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Wagon R+
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenHuidige eigenaar
17 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 1.485,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 123.360 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 28 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1189 |
| Periode | 2000-07-21 - 2003-03-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2321 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 95 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1997 | 11 | 1 | € 1.932,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1998 | 1 | 0 | € 1.609,- | |
| 1998 | 355 | 7 | € 1.924,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 1999 | 42 | 6 | € 1.574,- | |
| 1999 | 17 | 1 | € 1.925,- | |
| 2000 | 455 | 21 | € 2.477,- | |
| 2000 | 1397 | 39 | € 2.089,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 2.428,- | |
| 2001 | 1058 | 37 | € 2.393,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2001 | 2284 | 72 | € 1.954,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 2136 | 62 | € 2.057,- | |
| 2002 | 803 | 37 | € 2.326,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 2.294,- | |
| 2003 | 378 | 7 | € 2.194,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 2.326,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 89-GS-NL | |||
| 69-HR-KV | |||
| 67-HR-NB | |||
| 53-JT-RG | |||
| 47-SF-DK | |||
| 91-HB-RX | |||
| 16-JJ-DV | |||
| 61-GX-SH | |||
| 30-JX-FT | |||
| 01-GK-SF | |||
| 78-HS-RG | |||
| 78-JL-NV | |||
| 86-HH-ZR | |||
| 81-HX-TP | |||
| 61-GS-XN | |||
| 93-HS-TP | |||
| 85XLD5 | |||
| 88-LL-SV | |||
| 07-HS-LZ | |||
| 57-JN-PL | |||
| 13-JT-DF | |||
| 88-GT-DF | |||
| 94-GZ-VD | |||
| 14-HB-TX | |||
| 01-JZ-GZ | |||
| 35-FV-RL | |||
| 57-GS-DD | |||
| 37-HD-PT | |||
| 79-JD-NL | |||
| 23-GJ-HH |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 52-JN-LS | 2026-05-20 | |||
| 33-JB-DS | 2026-05-20 | |||
| 21-GD-NT | 2026-05-19 | |||
| 21-HN-GS | 2026-05-16 | |||
| 31-HT-TD | 2026-05-21 | |||
| 07-FZ-PD | 2026-05-17 | |||
| 77-JD-ZS | 2026-05-23 | |||
| 53-JT-SF | 2026-05-04 | |||
| 77-LD-GZ | 2026-05-15 | |||
| 04-JD-LH | 2026-05-07 | |||
| 21-GB-JK | 2026-05-01 | |||
| 51-GX-BX | 2026-05-01 | |||
| 78-LK-RT | 2026-05-08 | |||
| 55-GP-SK | 2026-05-05 | |||
| 31-JS-FG | 2026-04-30 | |||
| 76-GG-LN | 2026-05-08 | |||
| 28-GX-VH | 2026-05-02 | |||
| 18-JN-KB | 2026-05-02 | |||
| 35-GV-XD | 2026-04-29 | |||
| 59-GT-JX | 2026-05-05 | |||
| 42-HS-BN | 2026-04-29 | |||
| 04-JT-VD | 2026-04-25 | |||
| 73-JF-DF | 2026-04-28 | |||
| 39-HF-PZ | 2026-05-03 | |||
| 44-GS-FN | 2026-05-01 | |||
| 17-JK-BT | 2026-05-23 | |||
| 27-HT-LT | 2026-05-18 | |||
| 40-GNH-4 | 2026-05-12 | |||
| 71-JK-BT | 2026-04-28 | |||
| 05-JG-PV | 2026-04-27 |