Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.605,-
Nee
2002
2020-10-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-trail met kenteken 53LBRZ is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.490 kg. Dit voertuig is al 2032 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 1974 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Milieulabel | E |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-08 |
| APK vervaldatum | 2020-12-27 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-trail stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan X-trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 756 |
| Periode | 2001-08-16 - 2007-05-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 167 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 8% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2001 | 17 | 0 | € 8.959,- | |
| 2001 | 25 | 0 | € 7.764,- | |
| 2002 | 21 | 4 | € 9.016,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2002 | 70 | 8 | € 7.738,- | |
| 2003 | 6 | 1 | € 9.057,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2003 | 29 | 3 | € 7.815,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2004 | 29 | 2 | € 7.760,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2005 | 8 | 0 | € 7.836,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2006 | 5 | 0 | € 7.861,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 7.838,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 50-JZ-TF | 2026-05-21 | |||
| 74-SR-HR | 2026-05-18 | |||
| 02-ZK-DS | 2026-04-24 | |||
| 22-TK-PL | 2026-04-24 | |||
| 17-JN-XV | 2026-04-16 | |||
| 98-RJ-TZ | 2026-03-27 | |||
| 41-LN-JT | 2026-03-13 | |||
| 67-TB-DX | 2026-03-25 | |||
| 23-RN-KX | 2026-03-08 | |||
| 18-LX-KF | 2026-03-10 | |||
| 96-HS-ZG | 2021-08-20 | |||
| 33-HT-TV | 2023-07-01 | |||
| 31-GLR-8 | 2022-04-30 | |||
| 47-HP-GR | 2026-02-04 | |||
| 16-RV-BN | 2024-08-07 | |||
| 88-JK-PT | 2024-10-08 | |||
| 26-JT-FL | 2021-07-10 | |||
| 02-JL-XN | 2021-12-17 | |||
| 50-HN-SG | 2025-01-30 | |||
| 45-NL-DP | 2025-11-15 | |||
| 87-LZ-FP | 2021-06-19 | |||
| 20-NX-VK | 2024-03-25 | |||
| 45-RB-SH | 2024-12-28 | |||
| 69-PG-XH | 2025-08-16 | |||
| 94-LV-BK | 2023-06-17 | |||
| 28-LF-VG | 2025-05-03 | |||
| 41-JX-SJ | 2023-07-10 | |||
| 56-LB-RZ | 2025-11-08 | |||
| 33-JT-KT | 2025-04-09 | |||
| 87-JK-PT | 2022-06-21 |