Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.260,-
Nee
2002
2023-08-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Suzuki Baleno met kenteken 53-JG-JH is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 97 pk. Dit model beschikt over een 1590 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.1 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.080 kg. In 2023 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 12-04-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1590 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 97 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1170 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1560 kg |
| Lengte | 4,48 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Tenaamstelling | 2023-08-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-23 |
| APK vervaldatum | 2024-04-12 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Suzuki Baleno stationwagen
|
Recent te koop
23 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Suzuki Baleno
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1336 |
| Periode | 2000-09-01 - 2002-08-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 54 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 2 | 0 | € 3.664,- | |
| 2000 | 6 | 0 | € 3.273,- | |
| 2000 | 6 | 0 | € 3.273,- | |
| 2001 | 4 | 0 | € 3.640,- | |
| 2001 | 35 | 0 | € 3.248,- | |
| 2001 | 35 | 0 | € 3.248,- | |
| 2002 | 13 | 0 | € 3.241,- | |
| 2002 | 13 | 0 | € 3.241,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-JB-TK | 2022-10-04 | |||
| 64-GN-FT | 2022-01-15 | |||
| 40-HF-GN | 2020-12-27 | |||
| 12-HR-SZ | 2020-06-02 | |||
| 46-HS-BN | 2024-10-25 | |||
| 50JFVB | 2020-07-18 | |||
| 85-JJ-BJ | 2021-08-20 | |||
| 40-GJ-LJ | 2025-01-05 | |||
| 61-GD-HK | 2020-10-09 | |||
| 64-HH-LJ | 2025-03-01 | |||
| 52-JB-TK | 2021-04-18 | |||
| 27HGBJ | 2021-02-10 | |||
| 60-JJ-TJ | 2023-09-08 | |||
| 24GLNV | 2021-11-19 | |||
| 63-HK-ZL | 2022-04-23 | |||
| 18-GX-VH | 2023-07-18 | |||
| 96GLVX | 2020-07-30 | |||
| 82-HB-BG | 2024-02-12 | |||
| 93HKBN | 2020-10-19 | |||
| 59-JB-TK | 2023-12-29 | |||
| 16HBPG | 2020-08-05 | |||
| 23-GN-HJ | 2025-03-13 | |||
| 43HKRT | 2020-11-12 |