Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.595,-
Nee
2006
2026-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 53-TJ-LN is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 80 pk. Dit model beschikt over een 1388 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.2 liter per 100 km. Dankzij 1.101 kg ligt deze auto stevig op de weg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1388 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 80 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1101 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,49 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-29 |
| APK vervaldatum | 2026-10-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 184.612 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 14 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1058 |
| Periode | 2002-04-16 - 2010-01-02 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6412 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 560 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2002 | 1866 | 40 | € 15.550,- | € 3.040,- |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2003 | 1553 | 43 | € 3.144,- | |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 244 | 40 | € 16.100,- | € 3.154,- |
| 2004 | 106 | 8 | € 3.310,- | |
| 2005 | 126 | 12 | € 3.428,- | |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2005 | 289 | 44 | € 16.222,- | € 3.337,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 865 | 105 | € 16.146,- | € 3.209,- |
| 2006 | 140 | 22 | € 3.393,- | |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 855 | 148 | € 16.036,- | € 3.126,- |
| 2007 | 108 | 17 | € 17.948,- | € 3.349,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 733 | 136 | € 16.259,- | € 2.976,- |
| 2008 | 35 | 12 | € 17.685,- | € 2.862,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2009 | 6 | 4 | € 15.779,- | € 2.838,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- | |
| 2010 | 1 | 0 | € 3.054,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 25-TF-JN | |||
| 68-TL-ZX | |||
| 53-TT-XR | |||
| JJ-226-K | |||
| 09-LS-VB | |||
| 64-JP-GZ | |||
| 76-JT-DV | |||
| 43-GLB-8 | |||
| 32-JN-GK | |||
| 22-GFB-1 | |||
| 94-JN-JP | |||
| 61-XV-HD | |||
| 25-JZ-ZG | |||
| 91-LB-HD | |||
| 35-TX-SX | |||
| 98-LK-VR | |||
| NV-750-J | |||
| JB-550-D | |||
| GP-136-R | |||
| 78-LP-GK | |||
| G-056-ND | |||
| 86-JP-VN | |||
| 21-GPD-5 | |||
| 99-JN-JP | |||
| 12-PXX-3 | |||
| 04-JN-DV | |||
| 08-ZG-DK | |||
| 17-TP-HF | |||
| 90-JL-PZ | |||
| 01-LN-HP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 77-TT-VG | 2026-05-21 | |||
| 11-XH-KR | 2026-05-22 | |||
| 42-GNP-3 | 2026-05-22 | |||
| 72-LX-BF | 2026-05-22 | |||
| 14-NH-BL | 2026-05-18 | |||
| 74-LN-ND | 2026-05-21 | |||
| 86-JS-RK | 2026-05-20 | |||
| 45-SR-SK | 2026-05-15 | |||
| 31-JZ-LB | 2026-05-12 | |||
| 91-SR-KD | 2026-05-20 | |||
| 72-LJ-JD | 2026-05-11 | |||
| 19-LN-KZ | 2026-05-07 | |||
| 62-SH-PG | 2026-05-11 | |||
| 25-SJ-SG | 2026-05-10 | |||
| 28-JN-JS | 2026-05-05 | |||
| 14-JT-ZF | 2026-05-13 | |||
| 05-SR-HT | 2026-05-18 | |||
| 86-JR-JK | 2026-05-05 | |||
| 61-JN-LD | 2026-05-15 | |||
| 84-TH-GB | 2026-05-07 | |||
| 11-TR-FG | 2026-05-01 | |||
| 52-JR-XR | 2026-05-02 | |||
| 52-JX-PJ | 2026-05-04 | |||
| 40-ZG-NT | 2026-05-01 | |||
| 22-NJ-XL | 2026-05-11 | |||
| 88-XL-ZR | 2026-05-12 | |||
| 40-XJ-FG | 2026-05-09 | |||
| 8-TGZ-61 | 2026-05-04 | |||
| 90-JN-RN | 2026-05-03 | |||
| 68-RT-LL | 2026-05-08 |