Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.404,-
Nee
2006
2026-03-23
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Terios met kenteken 53-SV-JL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 105 pk. De motor heeft een inhoud van 1495 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Dankzij 1.225 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 147 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1495 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 105 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1260 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1720 kg |
| Lengte | 4,06 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,73 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-23 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-06-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-06-24 |
| APK vervaldatum | 2026-10-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Terios stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 5.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 7.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Terios
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
20 dagenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
2 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 5.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 205.621 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1633 |
| Periode | 2006-04-13 - 2010-10-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 742 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 13 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 375 | 6 | € 23.492,- | € 5.169,- |
| 2006 | 100 | 1 | € 5.728,- | |
| 2006 | 375 | 6 | € 23.492,- | € 5.169,- |
| 2007 | 263 | 1 | € 5.454,- | |
| 2007 | 427 | 10 | € 5.032,- | |
| 2007 | 427 | 10 | € 5.032,- | |
| 2008 | 236 | 9 | € 23.116,- | € 5.507,- |
| 2008 | 462 | 37 | € 22.038,- | € 5.043,- |
| 2008 | 462 | 37 | € 22.038,- | € 5.043,- |
| 2009 | 116 | 2 | € 22.484,- | € 5.284,- |
| 2009 | 192 | 15 | € 21.419,- | € 4.703,- |
| 2009 | 192 | 15 | € 21.419,- | € 4.703,- |
| 2010 | 189 | 10 | € 23.153,- | € 4.915,- |
| 2010 | 189 | 10 | € 23.153,- | € 4.915,- |
| 2010 | 27 | 0 | € 22.745,- | € 5.626,- |
| 2011 | 106 | 4 | € 21.935,- | € 5.298,- |
| 2011 | 106 | 4 | € 21.935,- | € 5.298,- |
| 2012 | 17 | 7 | € 25.078,- | € 3.399,- |
| 2012 | 17 | 7 | € 25.078,- | € 3.399,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-TT-TZ | |||
| 78-XV-HT | |||
| 06-JKJ-9 | |||
| 21-JRR-4 | |||
| 46-ZL-DG | |||
| 29-XG-JD | |||
| 03-TB-BJ | |||
| 51-JKG-4 | |||
| 08-HGN-1 | |||
| 43-KHG-2 | |||
| 98-HZS-7 | |||
| 76-NFN-9 | |||
| 06-LZX-2 | |||
| 31-JKF-4 | |||
| 93-XJ-NV | |||
| 93-ZD-HT | |||
| 82-TG-FV | |||
| 46-XB-LK | |||
| 23-ZJ-PG | |||
| 10-NGR-3 | |||
| 44-JGV-5 | |||
| 41-ZXS-8 | |||
| 79-ST-LZ | |||
| 87-ZN-RF | |||
| 08-XH-RB | |||
| 54-XF-TL | |||
| 22-XN-DZ | |||
| 23-TD-DK | |||
| 02-TG-PS | |||
| 66-SX-FN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-JGZ-6 | 2026-05-16 | |||
| 03-JBT-5 | 2026-05-25 | |||
| 24-XG-PP | 2026-05-08 | |||
| 65-ZN-SJ | 2026-05-02 | |||
| 39-XB-BK | 2026-05-22 | |||
| 43-HJB-7 | 2026-05-26 | |||
| 29-XL-RL | 2026-05-27 | |||
| 61-XG-XR | 2026-05-26 | |||
| 34-TG-LN | 2026-05-19 | |||
| 79-JGR-1 | 2026-05-22 | |||
| 43-TT-SK | 2026-05-22 | |||
| XR-539-F | 2026-05-12 | |||
| 42-TN-LD | 2026-05-08 | |||
| 64-KVL-7 | 2026-04-20 | |||
| 68-ZG-DF | 2026-05-23 | |||
| 20-ZP-BN | 2026-05-10 | |||
| 62-HDS-3 | 2026-05-14 | |||
| 12-HJB-7 | 2026-04-16 | |||
| 41-TG-KS | 2026-05-08 | |||
| 08-ZP-SP | 2026-04-17 | |||
| 43-SZ-BR | 2026-04-19 | |||
| 24-HBX-1 | 2026-04-23 | |||
| 53-TD-DK | 2026-04-30 | |||
| 71-GPB-7 | 2026-04-25 | |||
| 48-KVL-7 | 2026-04-28 | |||
| 94-LLF-9 | 2026-04-20 | |||
| 23-SZ-RG | 2026-04-18 | |||
| 94-GKP-6 | 2026-04-14 | |||
| 94-ZD-HT | 2026-04-14 | |||
| 14-GPB-8 | 2026-05-09 |