Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.540,-
Nee
2003
2024-06-06
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Ibiza met kenteken 52-LG-HF is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1390 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.7 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.148 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 717 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-08-2026. Dit voertuig heeft 8 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1390 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1243 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1568 kg |
| Lengte | 3,95 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,44 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-01-07 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-01-07 |
| APK vervaldatum | 2026-08-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Ibiza hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 1.749 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.695 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
SEAT Ibiza
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.749,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 147.456 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 886 |
| Periode | 2002-06-19 - 2008-04-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3951 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 51 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2002 | 254 | 2 | € 3.505,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2003 | 366 | 5 | € 3.555,- | |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2004 | 273 | 6 | € 18.680,- | € 3.553,- |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2005 | 744 | 10 | € 3.425,- | |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2006 | 2079 | 19 | € 11.996,- | € 3.343,- |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2007 | 231 | 8 | € 3.468,- | |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| 2008 | 4 | 1 | € 16.000,- | € 3.150,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 67-RN-JJ | |||
| 87-SP-SV | |||
| 37-SX-TT | |||
| 45-SJ-VV | |||
| 89-TG-DL | |||
| 75-SR-HD | |||
| 64-SH-JZ | |||
| 79-SH-BF | |||
| 81-TF-LJ | |||
| 23-SK-RJ | |||
| 95-NJ-DR | |||
| 42-RL-KB | |||
| 20-XH-TB | |||
| 67-SL-PH | |||
| 43-TD-VD | |||
| 84-SH-JV | |||
| 52-ST-LG | |||
| 98-SL-PH | |||
| 26-SH-BN | |||
| 36-TN-PN | |||
| 94-NR-XZ | |||
| 09-TG-GR | |||
| 77-RT-FL | |||
| 22-PN-BZ | |||
| 87-SK-HL | |||
| 59-SP-SV | |||
| 55-RN-JJ | |||
| 99-SK-SP | |||
| 92-RP-TN | |||
| 08-SR-VF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 26-TF-FL | 2026-05-19 | |||
| 32-RF-GZ | 2026-05-15 | |||
| 5-TZP-93 | 2026-05-14 | |||
| 39-SF-HS | 2026-05-20 | |||
| 57-SV-NR | 2026-05-15 | |||
| 36-RT-KX | 2026-05-09 | |||
| 19-SX-FD | 2026-05-08 | |||
| 93-SF-ZG | 2026-05-08 | |||
| 20-SH-KB | 2026-05-07 | |||
| 16-RP-HB | 2026-05-12 | |||
| 65-SH-JT | 2026-05-10 | |||
| 39-TH-KL | 2026-05-18 | |||
| 80-SH-BH | 2026-05-07 | |||
| 47-RL-BH | 2026-05-14 | |||
| 42-SP-SV | 2026-04-29 | |||
| 66-SH-ZB | 2026-05-04 | |||
| 55-SB-RV | 2026-05-06 | |||
| 96-SX-RR | 2026-05-05 | |||
| 54-TP-FX | 2026-05-04 | |||
| 07-SN-RV | 2026-05-06 | |||
| 08-LV-TG | 2026-04-28 | |||
| 72-LD-LJ | 2026-05-09 | |||
| 98-SX-VV | 2026-05-20 | |||
| 47-TS-VB | 2026-04-25 | |||
| 99-SZ-XL | 2026-04-22 | |||
| 48-SH-JV | 2026-04-28 | |||
| 62-SV-KF | 2026-05-13 | |||
| 76-RL-BH | 2026-05-15 | |||
| 20-RH-JG | 2026-05-04 | |||
| 46-RP-XR | 2026-05-12 |