Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.618,-
Nee
2007
2026-04-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Fox met kenteken 51-XR-RS is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 54 pk. De motor heeft een inhoud van 1198 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 5.9 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.069 kg. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 279 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 1198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 54 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1069 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1480 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,66 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-08-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-08-30 |
| APK vervaldatum | 2027-02-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Fox hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.825 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Fox
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij de voorairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechtert door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden ernstig of zelfs dodelijk verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
Bij de voorairbags bestaat de mogelijkheid dat het drijfgas verslechtert door hoge luchtvochtigheid en temperatuurschommelingen.
Bij activatie van de airbag door een ongeval kunnen delen van de airbag losraken en de inzittenden verwonden.
De voertuigeigenaar wordt verzocht contact op te nemen met de merkdealer. Deze zal de airbag controleren en indien noodzakelijk vervangen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 174.302 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 127 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1194 |
| Periode | 2005-06-10 - 2011-05-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 9809 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Aantal import auto's | 912 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 7 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 2 | 1 | € 10.625,- | € 500,- |
| 2005 | 2 | 1 | € 10.625,- | € 500,- |
| 2006 | 310 | 46 | € 9.935,- | € 1.820,- |
| 2006 | 310 | 46 | € 9.935,- | € 1.820,- |
| 2007 | 5262 | 360 | € 10.690,- | € 1.727,- |
| 2007 | 5261 | 359 | € 10.690,- | € 1.727,- |
| 2008 | 1761 | 192 | € 11.150,- | € 1.810,- |
| 2008 | 1759 | 190 | € 11.150,- | € 1.810,- |
| 2009 | 1917 | 251 | € 9.997,- | € 1.565,- |
| 2009 | 1917 | 251 | € 9.997,- | € 1.565,- |
| 2010 | 546 | 61 | € 9.689,- | € 1.475,- |
| 2010 | 546 | 61 | € 9.689,- | € 1.475,- |
| 2011 | 11 | 1 | € 11.020,- | € 1.956,- |
| 2011 | 11 | 1 | € 11.020,- | € 1.956,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 80-TV-GP | |||
| 85-JLK-2 | |||
| 48-KJS-5 | |||
| 97-XP-XF | |||
| 12-XL-DK | |||
| JLR-02-N | |||
| 88-XP-GL | |||
| 58-HVZ-6 | |||
| 58-LXH-6 | |||
| 70-ZR-KD | |||
| 52-XF-VR | |||
| 06-ZD-ZF | |||
| 07-HHV-6 | |||
| 36-XG-HN | |||
| 40-XK-JH | |||
| 02-XK-GS | |||
| 94-KGB-7 | |||
| 44-XP-GD | |||
| 23-XP-BV | |||
| KS-059-L | |||
| 46-GGH-6 | |||
| 34-JVR-1 | |||
| 08-HHV-6 | |||
| 07-HDH-1 | |||
| 53-XF-ND | |||
| 16-HHS-3 | |||
| 10-GDX-3 | |||
| 18-XP-DR | |||
| 38-ZD-SZ | |||
| 80-KXN-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| ZD-597-Z | 2026-05-11 | |||
| 96-XP-DR | 2026-05-13 | |||
| 89-XP-DR | 2026-05-19 | |||
| 42-XP-GV | 2026-05-09 | |||
| 78-GDX-1 | 2026-05-08 | |||
| GJX-01-P | 2026-05-20 | |||
| T-742-JV | 2026-05-07 | |||
| 41-ZL-ZB | 2026-05-05 | |||
| 77-ZD-SK | 2026-05-11 | |||
| 33-HBL-3 | 2026-05-06 | |||
| 58-XP-GS | 2026-05-06 | |||
| 12-XD-RJ | 2026-05-02 | |||
| 22-XK-BG | 2026-05-01 | |||
| JT-137-L | 2026-04-30 | |||
| 83-XP-DN | 2026-04-29 | |||
| 95-HHV-5 | 2026-05-02 | |||
| 58-TP-RR | 2026-05-02 | |||
| 29-XD-KN | 2026-05-06 | |||
| 70-XL-HS | 2026-05-05 | |||
| 43-XT-ZP | 2026-04-30 | |||
| 27-XR-BJ | 2026-04-28 | |||
| 25-TL-PV | 2026-05-12 | |||
| 62-XB-RJ | 2026-05-08 | |||
| 53-JZX-4 | 2026-04-27 | |||
| 04-GZS-9 | 2026-05-07 | |||
| 29-ZN-JD | 2026-05-18 | |||
| 03-TS-JB | 2026-05-09 | |||
| 39-TJ-PH | 2026-05-01 | |||
| 24-XF-VS | 2026-04-29 | |||
| 15-XL-ZG | 2026-05-03 |