Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.129,-
Nee
2006
2019-05-04
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volkswagen Jetta met kenteken 51-SP-DN is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 116 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Dankzij 1.346 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2019 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 25-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1508 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1870 kg |
| Lengte | 4,65 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,58 m |
| Tenaamstelling | 2019-05-04 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-03-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-03-22 |
| APK vervaldatum | 2027-03-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volkswagen Jetta sedan
|
Nu te koop
20 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.887 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Volkswagen Jetta
Huidige eigenaar
7 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 227.199 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1047 |
| Periode | 2005-10-28 - 2008-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 910 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 20 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 6 | 2 | € 5.870,- | |
| 2005 | 6 | 2 | € 5.870,- | |
| 2006 | 443 | 7 | € 6.253,- | |
| 2006 | 443 | 7 | € 6.253,- | |
| 2007 | 433 | 10 | € 5.975,- | |
| 2007 | 433 | 10 | € 5.975,- | |
| 2008 | 28 | 1 | € 26.247,- | € 5.752,- |
| 2008 | 28 | 1 | € 26.247,- | € 5.752,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 78-ZB-JZ | 2026-05-23 | |||
| 68-XV-ZK | 2026-05-16 | |||
| 16-ST-VN | 2026-05-13 | |||
| 53-TJ-VH | 2026-04-20 | |||
| 29-TG-ZT | 2026-04-21 | |||
| 26-TG-ZT | 2026-04-01 | |||
| 19-XN-LV | 2026-03-27 | |||
| 94-TV-JV | 2026-03-24 | |||
| 47-XP-DH | 2026-03-21 | |||
| 31-TB-SG | 2026-04-03 | |||
| 49-TS-BB | 2026-03-04 | |||
| 74-TF-RP | 2026-03-03 | |||
| 94-TL-GG | 2026-03-04 | |||
| 93-ST-VL | 2026-02-28 | |||
| 70-ST-VL | 2025-05-11 | |||
| 76ZFHV | 2021-03-13 | |||
| 89-TV-BT | 2025-08-20 | |||
| 26-ST-FP | 2025-11-01 | |||
| 82-TF-XV | 2026-01-20 | |||
| 39-ZB-KB | 2026-02-07 | |||
| 90-TJ-XS | 2024-10-03 | |||
| 88-ST-VL | 2024-09-18 | |||
| 96TSHJ | 2020-08-08 | |||
| 65-SP-SP | 2025-10-28 | |||
| 47-ZF-HD | 2026-03-07 | |||
| 54-TL-PP | 2023-10-31 | |||
| 26XSSV | 2020-09-09 | |||
| 90-TJ-XP | 2024-03-30 | |||
| 73-TV-LH | 2025-01-10 | |||
| 15-XX-VK | 2023-11-23 |