Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz E-Klasse met kenteken 51-KDR-3 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2009. Dit voertuig is in oktober 2009 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 170 pk. Dit model beschikt over een 2143 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.1 liter per 100 km. Met een massa van 1.735 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig moet over 22 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 3.700.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2143 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 170 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1735 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2270 kg |
| Lengte | 4,88 m |
| Breedte | 1,87 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,87 m |
| Eerste registratie | 2009-04-01 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2009-10-23 |
| APK vervaldatum | 2026-05-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 2 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 2 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Mercedes-Benz E-Klasse sedan
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2009
€ 6.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 6.945 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz E-Klasse
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2009 | € 6.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2009 | 345.180 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2009 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1082 |
| Periode | 2008-12-03 - 2012-03-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 786 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 269 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 34% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2008 | 2 | 1 | € 14.028,- | |
| 2009 | 460 | 153 | € 64.068,- | € 12.806,- |
| 2009 | 6 | 1 | € 59.321,- | € 12.611,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 11.599,- | |
| 2010 | 170 | 53 | € 63.526,- | € 11.751,- |
| 2010 | 13 | 2 | € 55.784,- | € 11.882,- |
| 2010 | 13 | 2 | € 55.784,- | € 11.882,- |
| 2011 | 153 | 61 | € 62.662,- | € 10.135,- |
| 2011 | 3 | 1 | € 66.928,- | € 10.282,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 64.072,- | € 13.467,- |
| 2012 | 1 | 1 | € 68.055,- | € 12.959,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 69-XFX-1 | 2026-05-19 | |||
| 03-HZR-3 | 2026-05-08 | |||
| 93-HXS-6 | 2026-05-07 | |||
| 83-TKF-2 | 2026-04-30 | |||
| 60-KFS-3 | 2026-04-21 | |||
| 06-JBB-5 | 2026-04-20 | |||
| 68-JKJ-8 | 2026-04-10 | |||
| 22-PFH-9 | 2026-04-03 | |||
| RH-856-B | 2026-03-17 | |||
| HHS-77-X | 2026-03-17 | |||
| 04-KTN-1 | 2026-03-22 | |||
| 64-NRG-5 | 2026-03-12 | |||
| NZ-958-B | 2026-03-08 | |||
| 07-KXF-4 | 2024-11-04 | |||
| 03-KPJ-1 | 2022-04-19 | |||
| 30-JKN-7 | 2021-06-17 | |||
| XP-507-N | 2021-07-11 | |||
| 33KLH9 | 2021-03-19 | |||
| 84-NVP-7 | 2020-12-31 | |||
| 63-JGK-7 | 2024-05-18 | |||
| 21-JJK-3 | 2023-11-09 | |||
| 67-JKB-6 | 2024-03-06 | |||
| 25-JNS-8 | 2022-09-21 | |||
| 42-XDD-7 | 2023-07-27 | |||
| 18-KPH-9 | 2022-06-27 | |||
| 96-KSL-9 | 2021-09-03 | |||
| JZ-355-P | 2023-11-29 | |||
| 88-JBJ-8 | 2024-10-23 | |||
| 56-KHX-4 | 2026-03-09 | |||
| 45PST9 | 2020-07-15 |