Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 3.772,-
Ja, 2009
2005
2024-11-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 met kenteken 51-HDV-1 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2005. Dit voertuig is in juli 2009 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 109 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1587 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.172 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 548 dagen in bezit. De APK is geldig tot 03-02-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.2 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1225 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1550 kg |
| Lengte | 3,86 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-11-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2009-07-02 |
| APK vervaldatum | 2025-02-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroën C3 hatchback
|
Nu te koop
11 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroën C3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 3 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 11 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 6 maandenEigenaar wijziging
22 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1043 |
| Periode | 2005-03-31 - 2008-06-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 303 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 65 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 302 | 7 | € 20.235,- | € 4.124,- |
| 2005 | 214 | 4 | € 20.379,- | € 4.445,- |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2005 | 18 | 6 | € 4.324,- | |
| 2006 | 8 | 1 | € 20.274,- | € 4.219,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2006 | 156 | 23 | € 20.090,- | € 4.123,- |
| 2007 | 11 | 1 | € 22.129,- | € 4.674,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2007 | 101 | 32 | € 20.404,- | € 3.744,- |
| 2008 | 9 | 0 | € 22.006,- | € 4.745,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| 2008 | 28 | 4 | € 20.715,- | € 4.226,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-ZN-GS | 2026-05-21 | |||
| 42-XN-GN | 2026-05-10 | |||
| 24-RV-RX | 2026-05-08 | |||
| 40-ZK-JZ | 2026-04-14 | |||
| 01-ZF-FH | 2026-04-27 | |||
| KS-553-R | 2026-05-03 | |||
| 49-SK-JD | 2021-06-28 | |||
| 52-RT-SZ | 2021-07-12 | |||
| 62-RZ-PL | 2026-03-06 | |||
| 64-RL-TX | 2024-09-28 | |||
| 07-SK-GJ | 2024-03-01 | |||
| 88-ZB-KT | 2024-02-13 | |||
| 29-TF-TD | 2021-09-09 | |||
| 76-RL-SB | 2021-04-09 | |||
| 65-RS-GT | 2020-06-02 | |||
| 75-SR-ND | 2021-02-06 | |||
| 56-NDJ-8 | 2024-02-02 | |||
| 21-ST-HP | 2025-08-04 | |||
| 5-TNV-90 | 2023-03-24 | |||
| 49-RK-NL | 2024-05-28 | |||
| 44-SJ-BX | 2022-12-22 | |||
| 24-RX-XH | 2025-01-28 | |||
| 4-ZLJ-21 | 2021-12-18 | |||
| NK-448-Z | 2025-08-17 | |||
| 83-RN-VT | 2020-05-28 | |||
| 60SLXJ | 2020-07-21 | |||
| 58-RGL-4 | 2022-01-05 | |||
| 62-KVH-7 | 2024-08-29 | |||
| 02-SF-BB | 2022-05-19 | |||
| 37-TK-HZ | 2021-03-15 |