Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.173,-
Nee
2001
2026-03-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 Cross Country met kenteken 51-GX-BF is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 200 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2435 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 11.5 l/100 km. Met een massa van 1.757 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De APK is geldig tot 06-02-2027. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 200 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 11.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1757 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2220 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,56 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-04-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-04-06 |
| APK vervaldatum | 2027-02-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 Cross Country stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.249 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70 Cross Country
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
11 maandenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 267.725 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 26 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 917 |
| Periode | 2000-05-31 - 2008-07-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1896 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 430 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 23% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 244 | 70 | € 13.255,- | |
| 2000 | 98 | 32 | € 11.660,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 14.672,- | |
| 2001 | 983 | 216 | € 14.037,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2001 | 326 | 88 | € 12.229,- | |
| 2002 | 647 | 139 | € 13.719,- | |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2002 | 227 | 43 | € 48.895,- | € 11.904,- |
| 2003 | 20 | 4 | € 13.651,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2003 | 8 | 3 | € 11.728,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 61.230,- | € 2.699,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 88-GGK-4 | |||
| 87-JJ-TV | |||
| 03-JK-KV | |||
| 74-JB-GV | |||
| 34-GF-HZ | |||
| 59-JK-RP | |||
| 62-TP-FH | |||
| 97-JG-HJ | |||
| 11-JR-PG | |||
| TX-295-D | |||
| 79-JK-GX | |||
| 79-SV-DR | |||
| 49-GNG-1 | |||
| 59-LP-BD | |||
| 41-JS-BS | |||
| 53-GP-XH | |||
| 33-HSF-4 | |||
| 14-HP-SV | |||
| 51-JT-XR | |||
| 69-HJ-BG | |||
| 03-GJ-SH | |||
| 36-GS-BG | |||
| XZ-246-T | |||
| 76-RF-HH | |||
| 82GFSZ | |||
| 65-GS-VN | |||
| 62-JG-DV | |||
| 22-NF-DR | |||
| 09-NX-VG | |||
| PS-360-T |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-GL-DF | 2026-05-27 | |||
| 73-NFK-5 | 2026-05-24 | |||
| 32-JN-DF | 2026-05-19 | |||
| 47-JV-PD | 2026-05-15 | |||
| 03-GK-GX | 2026-05-24 | |||
| 97-HX-PL | 2026-05-26 | |||
| 79-JN-XK | 2026-05-27 | |||
| 47-HF-RN | 2026-05-21 | |||
| PB-883-R | 2026-05-16 | |||
| 61-JH-JV | 2026-05-08 | |||
| 23-GX-SV | 2026-05-19 | |||
| 83-GXS-8 | 2026-05-04 | |||
| 31-PJ-KX | 2026-05-20 | |||
| 02-GX-GZ | 2026-05-16 | |||
| 08-GP-VG | 2026-05-13 | |||
| 43-TP-GX | 2026-05-10 | |||
| 18-HH-HB | 2026-05-01 | |||
| 89-HP-HZ | 2026-05-07 | |||
| 80-HG-SX | 2026-05-26 | |||
| 17-GV-XT | 2026-05-23 | |||
| 58-GZ-ZB | 2026-05-06 | |||
| 88-HF-HF | 2026-05-24 | |||
| 97-JJ-SK | 2026-05-16 | |||
| KJ-327-J | 2026-05-15 | |||
| NV-796-J | 2026-05-12 | |||
| 37-HH-FF | 2026-05-17 | |||
| 37-JD-FP | 2026-05-16 | |||
| 73-JN-XK | 2026-05-12 | |||
| 47-GR-LG | 2026-05-20 | |||
| 61-RR-VV | 2026-05-08 |