Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.314,-
Nee
1999
2020-10-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SAAB 9-5 met kenteken 50DFVT is afkomstig uit het bouwjaar 1999. De cilinderinhoud bedraagt 1985 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.590 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2061 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-05-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1685 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2060 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2020-10-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 1999-07-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 1999-07-23 |
| APK vervaldatum | 2021-05-29 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SAAB 9-5 sedan
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 1999
€ 675 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 675 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SAAB 9-5
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 1999 | € 675,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 1999 | 352.794 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 1999 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 976 |
| Periode | 1998-03-24 - 2006-05-18 |
| Aantal geregistreerde auto's | 60 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 2 | 0 | € 11.115,- | |
| 1997 | 2 | 0 | € 11.115,- | |
| 1998 | 4 | 0 | € 9.857,- | |
| 1998 | 13 | 1 | € 46.851,- | € 9.447,- |
| 1998 | 4 | 0 | € 9.857,- | |
| 1998 | 2 | 0 | € 10.510,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 10.388,- | |
| 1999 | 7 | 0 | € 11.901,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 10.388,- | |
| 2000 | 8 | 0 | € 9.759,- | |
| 2000 | 9 | 1 | € 10.786,- | |
| 2000 | 8 | 0 | € 9.759,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 10.592,- | |
| 2001 | 10 | 1 | € 9.021,- | |
| 2001 | 10 | 1 | € 9.021,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 9.856,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 9.856,- | |
| 2002 | 3 | 0 | € 10.585,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 9.939,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.045,- | |
| 2003 | 5 | 0 | € 9.939,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 9.732,- | |
| 2004 | 5 | 0 | € 9.732,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 10.014,- | |
| 2005 | 1 | 0 | € 10.564,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 10.014,- | |
| 2006 | 2 | 0 | € 43.762,- | € 10.929,- |
| 2006 | 2 | 0 | € 43.762,- | € 10.929,- |
| 2008 | 2 | 0 | € 48.742,- | € 12.086,- |
| 2010 | 1 | 0 | € 16.272,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| RJ-902-L | 2026-05-19 | |||
| 67-FH-GH | 2026-05-15 | |||
| 55-DR-PX | 2026-05-08 | |||
| 99-LH-HL | 2026-05-03 | |||
| 79-HX-JT | 2026-04-29 | |||
| 64-NHV-2 | 2026-04-23 | |||
| 06-LF-FD | 2026-04-15 | |||
| 84-GV-DS | 2026-04-14 | |||
| 04-HX-TS | 2026-04-27 | |||
| 66-FH-GH | 2026-04-11 | |||
| 55-ST-BV | 2026-05-14 | |||
| 62-JB-PJ | 2026-05-10 | |||
| 49-SG-XH | 2026-04-25 | |||
| 70-GK-SF | 2026-04-18 | |||
| 73-GR-ZS | 2026-04-14 | |||
| XRDV66 | 2026-03-26 | |||
| 77-JZ-LP | 2026-03-20 | |||
| 96-GR-BX | 2026-03-04 | |||
| 13-LP-XF | 2026-03-15 | |||
| 03-FV-KL | 2023-08-16 | |||
| 67-GB-KX | 2020-10-12 | |||
| 11-HK-VD | 2021-09-27 | |||
| 93HDKS | 2022-07-07 | |||
| 93HSKL | 2021-07-10 | |||
| XD-TF-56 | 2021-12-21 | |||
| 72-GZ-HB | 2022-04-29 | |||
| 83HLLD | 2021-01-30 | |||
| 83-TF-ZB | 2020-06-23 | |||
| 89-JL-DG | 2021-09-17 | |||
| 64FZRN | 2020-06-02 |