Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 10.737,-
Nee
2007
2024-01-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford S-Max met kenteken 50-TZ-BT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 220 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2521 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.681 kg voor optimale prestaties. Sinds 872 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 03-01-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2521 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 221 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1681 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2420 kg |
| Lengte | 4,77 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,66 m |
| Wielbasis | 2,85 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-03-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-03-06 |
| APK vervaldatum | 2027-01-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford S-Max MPV
|
Nu te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford S-Max
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij het activeren van de bestuurdersairbag kan in de gasgenerator een te hoge druk worden opgebouwd.
Hierdoor kan de behuizing van de gasgenerator scheuren en kunnen metaaldeeltjes losraken en wegschieten.
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De werkzaamheden bestaan uit het vervangen van de bestuurdersairbag.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 265.358 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 19 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1068 |
| Periode | 2006-04-28 - 2010-08-25 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1003 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 113 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2006 | 276 | 41 | € 39.250,- | € 10.919,- |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2007 | 433 | 39 | € 11.067,- | |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2008 | 217 | 22 | € 47.375,- | € 10.930,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2009 | 61 | 7 | € 47.962,- | € 11.829,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| 2010 | 16 | 4 | € 45.214,- | € 13.083,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-XD-LD | 2026-05-02 | |||
| 95-JPJ-1 | 2026-05-20 | |||
| 79-HKR-6 | 2026-04-30 | |||
| K-226-FH | 2026-05-08 | |||
| 5-XFH-92 | 2026-05-04 | |||
| 57-SPH-7 | 2026-04-16 | |||
| 14-TD-DD | 2026-05-21 | |||
| 01-ZD-JJ | 2026-05-20 | |||
| 69-TR-JL | 2026-05-15 | |||
| 20-TR-TR | 2026-05-16 | |||
| 73-TF-LT | 2026-05-08 | |||
| 01-TX-KB | 2026-05-09 | |||
| 57-TR-JS | 2026-05-07 | |||
| 88-XR-XR | 2026-05-06 | |||
| 34-TR-NS | 2026-04-26 | |||
| 66-TD-LK | 2026-04-21 | |||
| 88-ZB-SK | 2026-04-18 | |||
| 90-TP-HT | 2026-04-18 | |||
| 55-XF-TR | 2026-04-11 | |||
| 57-HBR-8 | 2026-04-08 | |||
| 69-TK-LD | 2026-04-02 | |||
| 48-ZP-KD | 2026-04-02 | |||
| 29-HDX-3 | 2026-03-15 | |||
| 57-XD-HS | 2026-03-28 | |||
| 84-ZR-XG | 2026-03-21 | |||
| 10-ZP-SX | 2026-03-20 | |||
| 01-TR-FB | 2026-03-07 | |||
| 48-XR-DV | 2026-03-10 | |||
| 19-ZP-LT | 2021-02-27 | |||
| 40-XT-BV | 2020-08-10 |