Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daewoo Kalos met kenteken 50-LB-DN is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 83 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1399 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Met 1.070 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1399 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 83 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.2 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1125 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1500 kg |
| Lengte | 3,88 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,48 m |
| Eerste registratie | 2002-10-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-10-22 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daewoo Kalos hatchback
|
Nu te koop
18 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.199 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Daewoo Kalos
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 dagenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
4 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 151.036 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 988 |
| Periode | 2002-08-15 - 2005-01-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1864 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 30 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2002 | 511 | 4 | € 2.597,- | |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2003 | 1253 | 24 | € 9.072,- | € 2.522,- |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2004 | 98 | 2 | € 2.364,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- | |
| 2005 | 2 | 0 | € 2.308,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 37-LD-GL | 2026-05-18 | |||
| 42-NG-PD | 2026-05-06 | |||
| 42-NG-FH | 2026-04-29 | |||
| 31-LK-DG | 2026-04-15 | |||
| 80-LP-BJ | 2026-04-10 | |||
| 60-PJ-RK | 2026-04-07 | |||
| 62-NJ-FG | 2026-03-04 | |||
| 23-JX-LN | 2026-03-04 | |||
| 68-NK-NS | 2026-03-04 | |||
| 05-LP-KB | 2026-03-03 | |||
| JH-821-G | 2026-03-02 | |||
| 53LBGZ | 2021-07-28 | |||
| 27-LB-FT | 2021-10-27 | |||
| 37-LD-PH | 2025-11-08 | |||
| 90-LB-JT | 2021-11-02 | |||
| 68-NF-NR | 2022-04-15 | |||
| 71-LB-DN | 2021-07-28 | |||
| 64-LX-ZS | 2021-06-21 | |||
| 50LBGZ | 2020-12-26 | |||
| 42-LS-TV | 2022-01-15 | |||
| 16-JX-KF | 2022-04-23 | |||
| 57-LZ-JF | 2021-06-22 | |||
| 27-LB-GZ | 2025-12-24 | |||
| 78-LL-ZS | 2021-01-04 | |||
| 18-ND-PL | 2023-09-18 | |||
| 18NKNR | 2020-11-06 | |||
| 52-NK-NR | 2022-08-18 | |||
| 81-LT-GX | 2024-11-25 | |||
| 81-LT-VK | 2020-08-01 | |||
| 33-JZ-NK | 2020-09-14 |