Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 9.867,-
Nee
2002
2024-06-22
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Vel Satis met kenteken 50-JG-NV is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Dankzij 1.715 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 701 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 30-05-2024.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12.6 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1845 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2190 kg |
| Lengte | 4,86 m |
| Breedte | 1,86 m |
| Hoogte | 1,58 m |
| Wielbasis | 2,84 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-22 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-23 |
| APK vervaldatum | 2024-05-30 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Vel Satis hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Vel Satis
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
2 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 209.205 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1160 |
| Periode | 2002-02-28 - 2006-10-24 |
| Aantal geregistreerde auto's | 121 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2002 | 45 | 0 | € 9.830,- | |
| 2003 | 3 | 0 | € 11.248,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2003 | 35 | 1 | € 9.970,- | |
| 2004 | 50 | 2 | € 10.682,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2004 | 28 | 0 | € 9.900,- | |
| 2005 | 19 | 0 | € 11.460,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2005 | 12 | 0 | € 9.786,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 10.472,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- | |
| 2006 | 1 | 0 | € 9.872,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-JZ-ST | 2024-08-23 | |||
| 87NNGR | 2021-07-02 | |||
| 71-JP-VB | 2022-04-03 | |||
| 68-PR-GR | 2023-11-25 | |||
| 70PJVZ | 2020-08-22 | |||
| 16LDLN | 2020-12-25 | |||
| 81-PR-SP | 2022-07-26 | |||
| 99-NX-BT | 2022-03-19 | |||
| 91JLSH | 2020-06-26 | |||
| 84-PH-NV | 2026-01-31 | |||
| 40-JG-RJ | 2023-04-17 | |||
| 86NRFZ | 2021-07-14 | |||
| 69-NH-KS | 2023-04-22 | |||
| 02-NX-JZ | 2024-10-18 | |||
| 34-JK-PL | 2021-08-18 | |||
| 16-ND-TJ | 2021-08-21 | |||
| 56JZDV | 2025-01-05 | |||
| 82-LB-RL | 2025-10-15 | |||
| 48JJXF | 2020-10-13 | |||
| 42PHLF | 2020-10-05 | |||
| 34JVSR | 2020-12-25 | |||
| 75-LP-SL | 2020-12-26 | |||
| 35-NX-SG | 2022-03-21 | |||
| 73-RD-VS | 2026-01-31 | |||
| 45-PB-VJ | 2023-01-14 | |||
| 73-RD-GN | 2020-11-16 | |||
| 05NHRP | 2020-09-29 | |||
| 90LKZP | 2021-02-25 | |||
| 22-RD-DV | 2020-07-19 | |||
| 93-RB-LG | 2025-06-26 |