Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Nissan X-Trail met kenteken 50-HL-GN is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 140 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.3 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.490 kg voor optimale prestaties. De APK is geldig tot 02-02-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 12 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2000 kg |
| Lengte | 4,51 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,75 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Eerste registratie | 2001-08-31 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2001-08-31 |
| APK vervaldatum | 2023-02-02 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Nissan X-Trail stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 2.425 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.400 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Nissan X-Trail
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 2.425,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 166.689 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1211 |
| Periode | 2001-08-31 - 2009-07-17 |
| Aantal geregistreerde auto's | 630 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 38 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 57 | 2 | € 7.994,- | |
| 2001 | 57 | 2 | € 7.994,- | |
| 2001 | 12 | 0 | € 9.024,- | |
| 2002 | 46 | 4 | € 9.027,- | |
| 2002 | 176 | 15 | € 7.750,- | |
| 2002 | 176 | 15 | € 7.750,- | |
| 2003 | 18 | 1 | € 8.837,- | |
| 2003 | 128 | 9 | € 7.836,- | |
| 2003 | 128 | 9 | € 7.836,- | |
| 2004 | 108 | 5 | € 7.880,- | |
| 2004 | 108 | 5 | € 7.880,- | |
| 2005 | 71 | 4 | € 7.741,- | |
| 2005 | 71 | 4 | € 7.741,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 8.470,- | |
| 2006 | 73 | 1 | € 8.038,- | |
| 2006 | 73 | 1 | € 8.038,- | |
| 2006 | 4 | 2 | € 8.258,- | |
| 2007 | 14 | 1 | € 8.539,- | |
| 2007 | 14 | 1 | € 8.539,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2008 | 1 | 0 | € 7.838,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.805,- | |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.805,- | |
| 2010 | 2 | 1 | € 34.045,- | € 10.127,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 74-SR-HR | 2026-05-18 | |||
| 50-JZ-TF | 2026-05-21 | |||
| 17-JN-XV | 2026-04-16 | |||
| 02-ZK-DS | 2026-04-24 | |||
| 22-TK-PL | 2026-04-24 | |||
| 98-RJ-TZ | 2026-03-27 | |||
| 67-TB-DX | 2026-03-25 | |||
| 18-LX-KF | 2026-03-10 | |||
| 41-LN-JT | 2026-03-13 | |||
| 23-RN-KX | 2026-03-08 | |||
| 41-HZ-LP | 2021-04-02 | |||
| 91-JV-XK | 2023-07-20 | |||
| 14-JG-RT | 2024-03-06 | |||
| 65-JL-VD | 2022-07-30 | |||
| 24-HS-DK | 2022-07-20 | |||
| 24-JP-JG | 2022-02-08 | |||
| 21-LJ-BG | 2023-05-23 | |||
| 93-NN-FL | 2025-06-18 | |||
| 74-HR-FK | 2025-05-27 | |||
| 09-JL-XN | 2021-06-21 | |||
| 47-HZ-KD | 2022-06-15 | |||
| 02-HN-TV | 2021-03-03 | |||
| 20HSHN | 2020-07-31 | |||
| 65-LP-JX | 2023-03-30 | |||
| 90-NV-FK | 2023-04-20 | |||
| 15-NB-RT | 2021-09-03 | |||
| 02-PK-LN | 2023-05-27 | |||
| 34-HT-TV | 2023-08-22 | |||
| 79-HR-PZ | 2021-04-13 | |||
| 56-PH-ZN | 2020-06-09 |