Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 30.861
€ 2.730,-
Nee
2014
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Audi A3 Sportback met kenteken 5-XPG-53 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. Destijds had deze Audi een catalogusprijs van € 30.861 inclusief BTW en BPM. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 110 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1197 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.9 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.255 kg voor optimale prestaties. In 2026 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-04-2027. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 6.800.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1197 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 110 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1255 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1740 kg |
| Lengte | 4,43 m |
| Breedte | 1,79 m |
| Hoogte | 1,48 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-10-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-10-02 |
| APK vervaldatum | 2027-04-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Audi A3 Sportback hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 13.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 13.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Audi A3 Sportback
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
24 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 13.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 123.796 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 830 |
| Periode | 2014-06-12 - 2017-02-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1095 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 283 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 60 | 13 | € 34.898,- | € 2.129,- |
| 2014 | 163 | 36 | € 32.098,- | € 2.209,- |
| 2014 | 163 | 36 | € 32.098,- | € 2.209,- |
| 2015 | 382 | 49 | € 35.689,- | € 2.442,- |
| 2015 | 374 | 133 | € 32.894,- | € 2.445,- |
| 2015 | 374 | 133 | € 32.894,- | € 2.445,- |
| 2016 | 209 | 34 | € 34.696,- | € 2.878,- |
| 2016 | 544 | 114 | € 32.248,- | € 3.051,- |
| 2016 | 543 | 113 | € 32.253,- | € 3.050,- |
| 2017 | 9 | 0 | € 33.963,- | € 3.173,- |
| 2017 | 14 | 0 | € 33.398,- | € 3.504,- |
| 2017 | 14 | 0 | € 33.398,- | € 3.504,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| GN-439-X | |||
| XN-198-P | |||
| HF-283-Z | |||
| GG-939-K | |||
| JJ-613-J | |||
| 1-ZNB-82 | |||
| 9-ZSZ-29 | |||
| HR-384-B | |||
| HR-668-V | |||
| 8-ZSL-49 | |||
| GH-237-S | |||
| KX-448-L | |||
| HV-507-D | |||
| GF-810-J | |||
| P-389-DB | |||
| HL-339-V | |||
| JR-680-L | |||
| JV-536-P | |||
| JV-860-R | |||
| KD-087-F | |||
| JV-107-K | |||
| 1-ZNB-88 | |||
| KG-918-B | |||
| GF-175-H | |||
| HR-436-K | |||
| RT-233-B | |||
| GRL-37-B | |||
| 1-XTD-06 | |||
| JJ-780-G | |||
| JF-429-R |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 4-ZDK-72 | 2026-04-30 | |||
| HZ-140-F | 2026-05-20 | |||
| N-404-GT | 2026-05-19 | |||
| JB-250-J | 2026-05-19 | |||
| GG-345-D | 2026-05-12 | |||
| 8-ZKL-61 | 2026-05-16 | |||
| GN-245-F | 2026-05-12 | |||
| HT-076-F | 2026-05-08 | |||
| N-369-KV | 2026-05-07 | |||
| 4-XPL-72 | 2026-05-05 | |||
| GN-092-H | 2026-05-05 | |||
| NN-491-T | 2026-04-27 | |||
| JH-508-X | 2026-04-23 | |||
| GK-253-P | 2026-04-20 | |||
| 1-ZJR-15 | 2026-04-10 | |||
| J-413-JN | 2026-05-20 | |||
| JN-698-J | 2026-04-08 | |||
| JX-367-K | 2026-04-07 | |||
| GN-676-T | 2026-04-02 | |||
| JV-076-F | 2026-03-28 | |||
| JX-435-T | 2026-03-22 | |||
| JR-869-R | 2026-03-21 | |||
| HR-508-S | 2026-03-20 | |||
| HR-793-H | 2026-03-19 | |||
| JV-101-F | 2026-03-19 | |||
| GB-173-P | 2026-03-13 | |||
| SN-361-S | 2026-03-14 | |||
| P-780-JL | 2026-03-23 | |||
| HK-712-N | 2026-03-22 | |||
| JV-432-H | 2026-03-08 |