Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.804
€ 2.100,-
Nee
2014
2023-03-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze SEAT Leon met kenteken 5-XKN-77 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. De nieuwwaarde van deze SEAT bedroeg € 29.804. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 150 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1395 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 4.6 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.263 kg voor optimale prestaties. Sinds 1169 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 28-03-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1395 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 4.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1263 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1780 kg |
| Lengte | 4,26 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,62 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-09-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-09-05 |
| APK vervaldatum | 2025-03-28 |
| Gebruikt als taxi | nee |
SEAT Leon stationwagen
|
Nu te koop
11 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 8.299 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 10.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
SEAT Leon
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
8 maandenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 8.299,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 220.187 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 648 |
| Periode | 2014-07-09 - 2015-10-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 193 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 67 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 35% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2014 | 92 | 35 | € 30.681,- | € 1.619,- |
| 2014 | 234 | 87 | € 28.591,- | € 1.445,- |
| 2014 | 232 | 85 | € 28.599,- | € 1.456,- |
| 2015 | 101 | 32 | € 30.142,- | € 1.903,- |
| 2015 | 216 | 67 | € 28.505,- | € 1.781,- |
| 2015 | 216 | 67 | € 28.505,- | € 1.781,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 28.439,- | € 2.884,- |
| 2016 | 1 | 0 | € 28.439,- | € 2.884,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| H-873-RV | 2026-05-01 | |||
| N-219-BJ | 2026-05-21 | |||
| XD-029-R | 2026-05-19 | |||
| XN-534-L | 2026-05-12 | |||
| 4-ZDV-33 | 2026-05-03 | |||
| 1-ZNH-71 | 2026-05-01 | |||
| SZ-887-G | 2026-04-20 | |||
| 5-XXK-00 | 2026-04-06 | |||
| 1-XHL-67 | 2026-03-29 | |||
| 5-XSB-19 | 2026-03-26 | |||
| R-867-JZ | 2026-02-27 | |||
| J-503-ZD | 2026-03-10 | |||
| ZB-982-N | 2023-06-09 | |||
| GD-171-D | 2022-05-07 | |||
| J-453-FB | 2020-07-09 | |||
| 6-ZDT-12 | 2022-03-01 | |||
| P-440-NH | 2023-07-25 | |||
| N-951-JG | 2021-11-05 | |||
| 2-ZBF-91 | 2024-09-11 | |||
| 3-ZBB-72 | 2023-07-10 | |||
| N-537-ND | 2022-01-14 | |||
| 7-XSH-94 | 2022-07-09 | |||
| 2-ZBB-61 | 2023-10-02 | |||
| SJ-993-T | 2024-08-29 | |||
| 3-XHL-87 | 2022-07-22 | |||
| 9-ZLV-94 | 2023-08-11 | |||
| 3-ZSN-49 | 2025-05-26 | |||
| 3-ZNB-99 | 2023-01-21 | |||
| 1-ZDV-51 | 2020-05-06 | |||
| N-179-JS | 2024-09-04 |