Kenteken check 5-XBR-61

Opel Astra Sports Tourer 1.6 CDTI

NL
5-XBR-61
Carscanner Score
8
8

Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

3k tot 4k

Catalogusprijs

€ 32.125

BPM

€ 5.542,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2014

Tenaamstelling

27 jul 2020

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Opel Astra Sports Tourer écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 5-XBR-61
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Opel Astra Sports Tourer 1.6 CDTI
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
200 km/u
Acceleratie 0–100 km/u
10,3 s
Milieulabel
C

Deze Opel Astra Sports Tourer met kenteken 5-XBR-61 is afkomstig uit het bouwjaar 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Opel was € 32.125. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 136 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Dankzij 1.503 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 26-06-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 3.900.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.598 cm³
Vermogen 136 pk (100 kW)
Koppel 320 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Milieulabel C
Brandstof Diesel
Verbruik (gecombineerd) 4.2 l/100 km
Milieuclassificatie 6
Actieradius op een volle tank (NEDC) 1.333 – 1.436 km
Carrosserie Stationwagen
Aantal zitplaatsen / deuren 5 / 5
Lengte × breedte × hoogte 4,70 × 1,81 × 1,54 m
Wielbasis 2,69 m
Rijklaar gewicht 1.503 kg
Technische max. massa voertuig 2.100 kg
Bagageruimte 500 – 1.550 l
Tankinhoud 56 l
215 mm
215/50 R17 Rondom
215
breedte (mm)
50
profiel (%)
R17
velg (inch)
Velg 15
Tenaamstelling 27 jul 2020 ↓
Eerste registratie 25 jun 2014
Eerste toelating in Nederland 25 jun 2014
APK vervaldatum 26 jun 2027 ↓
Laatste RDW kilometerstand registratie in 2026 ↓
Gebruikt als taxi nee
Xenon verlichting
Navigatiesysteem

Bekijk de volledige fabrieksopties

Bovenstaande opties zijn afgeleid uit de verkoophistorie. In het Premium Rapport zie je de complete uitvoering en alle fabrieksopties direct van Opel van deze auto.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 4.064

Bij een handelaar

€ 3.870

Bij een particulier

€ 3.677

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 3.290

Particuliere verkoop

€ 3.677

Verwachte statijd

18 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 534 per maand
PER MAAND
Groningen € 158/mnd
Fryslân € 157/mnd
Drenthe € 157/mnd
Overijssel goedkoopst € 154/mnd
Flevoland goedkoopst € 154/mnd
Gelderland € 159/mnd
Utrecht € 155/mnd
Noord-Holland goedkoopst € 154/mnd
Zuid-Holland duurst € 161/mnd
Zeeland goedkoopst € 154/mnd
Noord-Brabant € 155/mnd
Limburg € 156/mnd

Het verschil tussen provincies komt door de provinciale opcenten.

Verzekering (WA) € 128
Brandstof € 105
Onderhoud & reparatie € 94
Afschrijving € 41
Banden € 12

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 2 dagen
Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 12 dagen
Bron 3 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 28 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Eigenaren

2 recente eigenaren

  • 25 jun 2014

    Eerste registratie

    Opel Astra Sports Tourer

  • 01 okt 2014

    Eigenaar wijziging

  • Verborgen historie · bekijk in premium
  • 08 jul 2020

    Eigenaar wijziging

    19 dagen
  • 27 jul 2020

    Huidige eigenaar

    6 jaren
Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

2 kilometerstanden bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

2020
2021
2022
2023
!
2024
2026
APK geldig tot
26 juni 2027
Keuringen
6 keuringen
!
Adviespunten
1 punt
26 jun 2026
Goedgekeurd

APK Keuring 2026

om 09:53
Goedgekeurd
23 mei 2024
!Adviespunt
!

APK Keuring 2024

om 15:24
!Adviespunt
Xxxxxx & xxxxxx
Xxxx(xx) xxxxxxxx xxx xxx xxxxxxxxxxxxx xxx 1,6 x/x 2,5 xx
Bekijk alle gebreken in het premium rapport
23 mei 2023
Goedgekeurd

APK Keuring 2023

Goedgekeurd
23 mei 2022
Goedgekeurd

APK Keuring 2022

Goedgekeurd
23 mei 2021
Goedgekeurd

APK Keuring 2021

Goedgekeurd
23 mei 2020
Goedgekeurd

APK Keuring 2020

Goedgekeurd

Terugroepacties

!
Terugroepacties
1 actie · verholpen
30 jun 2022
Verholpen
Deze terugroepactie is verholpen.
Omschrijving van het defect
Er is een softwareupdate beschikbaar waardoor de NOX uitstoot wordt verminderd.
Mogelijk gevaar
Een hogere belasting van het milieu.
Herstelactie
De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. Deze zal de software van de motorregeleenheid updaten.

Veelgestelde vragen

Een Opel Astra Sports Tourer uit 2014 zoals 5-XBR-61 is op dit moment circa € 3.900 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Deze Opel Astra Sports Tourer uit 2014 hoeft pas over 9 maanden weer naar de keuring: de APK loopt tot 26 juni 2027.
De RDW registreert 2 tenaamstellingen voor 5-XBR-61 sinds de registratie in Nederland: het aantal keer dat het kenteken op een andere naam is gezet, ook tussen autobedrijven onderling. Bekijk het exacte aantal particuliere en zakelijke eigenaren in het premium rapport
Er is terugroephistorie voor 5-XBR-61 (1 terugroepactie); niets daarvan staat nog open.
Voor deze Opel Astra Sports Tourer is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (27 juli 2020). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
5-XBR-61 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 25 juni 2014 vond in Nederland plaats.
5-XBR-61 staat sinds 27 juli 2020 op de huidige naam, inmiddels 6 jaar en 3 maanden.
De nieuwprijs van 5-XBR-61 was volgens de RDW € 32.125, inclusief btw en BPM.

Algemene informatie

Model Opel Astra Sports Tourer stationwagen
Recente marktcijfers bouwjaar 2014
€
Gem. recente vraagprijs € 2.750,-
KM
Gem. recente kilometerstand 259.672 km
#
Recent aangeboden 4 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 3
Gemiddeld aantal dagen in bezit 800 · ± 2 jaar
Productieperiode 25 feb 2014 – 3 okt 2016
Geregistreerde auto's in NL 437 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 29 van 437 · 7% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Opel Astra Sports Tourer stationwagen
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2014 deze auto 178 registraties · 18 import 178 18 € 28.762,- € 4.184,- Gem. nieuwprijs € 28.762,- · Gem. BPM € 4.184,-
2015 200 registraties · 9 import 200 9 € 29.277,- € 5.030,- Gem. nieuwprijs € 29.277,- · Gem. BPM € 5.030,-
2016 59 registraties · 2 import 59 2 € 29.680,- € 5.407,- Gem. nieuwprijs € 29.680,- · Gem. BPM € 5.407,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
6-TKP-81 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-TLJ-90 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GG-149-R 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GP-828-L 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-TSV-78 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-ZLN-16 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-ZTK-67 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TSN-68 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-ZVB-23 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
PK-968-L 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 10 auto's

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
7-XNH-80 2026-09-17 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GP-223-H 2026-09-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-ZHN-98 2026-08-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
KL-910-B 2026-07-16 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-ZFS-14 2020-06-04 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-ZBP-40 2021-11-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GD-730-L 2021-04-02 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HP-876-Z 2023-09-15 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TTB-48 2021-02-26 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
JJ-559-F 2024-05-14 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HV594T 2021-03-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HP-698-L 2021-06-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-XZV-80 2024-02-09 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GS-893-S 2021-10-11 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
3-ZHN-73 2020-08-03 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GJ963S 2021-01-12 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-XBJ-00 2020-10-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GR097G 2020-12-10 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
P-631-FG 2022-03-14 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-TSN-69 2024-01-12 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
J-379-JG 2021-01-21 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GG-157-R 2021-07-06 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-XBD-69 2022-07-09 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
HN-284-R 2021-03-08 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-TJP-57 2022-04-29 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GZ553H 2021-01-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-TKP-02 2025-11-26 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GL-920-V 2021-08-18 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-TZT-80 2020-11-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
GS-399-J 2020-09-24 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 5-XBR-61 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X