Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroen C3 met kenteken 5-TNV-90 is op kenteken gezet in 2007. In maart 2014 werd deze auto in Nederland ingevoerd en op kenteken gezet. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 109 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.5 liter per 100 km. Met 1.239 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 3.8 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1275 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1600 kg |
| Lengte | 3,86 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Eerste registratie | 2007-04-26 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-03-27 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Citroen C3 hatchback
|
Nu te koop
23 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Citroen C3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 6 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 881 |
| Periode | 2004-04-20 - 2008-01-08 |
| Aantal geregistreerde auto's | 16 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 9 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 56% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 1 | 1 | € 6.936,- | |
| 2004 | 1 | 1 | € 6.936,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 4.301,- | |
| 2005 | 2 | 1 | € 4.301,- | |
| 2006 | 2 | 1 | € 6.204,- | |
| 2006 | 2 | 1 | € 6.204,- | |
| 2007 | 9 | 5 | € 4.327,- | |
| 2007 | 9 | 5 | € 4.327,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 5.564,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 5.564,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 08-PB-LX | 2026-05-09 | |||
| 42-XN-GN | 2026-05-10 | |||
| 24-RV-RX | 2026-05-08 | |||
| KS-553-R | 2026-05-03 | |||
| 62-RZ-PL | 2026-03-06 | |||
| 08-PP-GF | 2023-11-04 | |||
| 49-RK-NL | 2024-05-28 | |||
| 57-PV-XL | 2024-09-03 | |||
| 43-PJ-HK | 2021-09-26 | |||
| 65-RS-GT | 2020-06-02 | |||
| 56-NDJ-8 | 2024-02-02 | |||
| 36PHJT | 2020-07-03 | |||
| 15-PR-VP | 2025-02-22 | |||
| 07-PF-DR | 2021-10-27 | |||
| 88-ZB-KT | 2024-02-13 | |||
| 07-SK-GJ | 2024-03-01 | |||
| 25-PD-LF | 2020-07-19 | |||
| 85-PG-DV | 2022-08-08 | |||
| 54-RF-JX | 2021-06-11 | |||
| 94-PK-BJ | 2023-08-14 | |||
| 22-PK-RS | 2021-10-22 | |||
| 10-PJ-SZ | 2022-01-14 | |||
| 01RBFB | 2021-01-27 | |||
| 71-PF-PX | 2021-11-05 | |||
| 75-SR-ND | 2021-02-06 | |||
| 29-TF-TD | 2021-09-09 | |||
| 21-ST-HP | 2025-08-04 | |||
| 98-PG-BH | 2023-12-03 | |||
| 54-PK-NS | 2023-09-04 | |||
| 26-PF-FZ | 2025-06-16 |