Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 11.648
€ 375,-
Nee
2013
2025-06-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Smart fortwo met kenteken 5-SLB-96 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. De nieuwwaarde van deze Smart bedroeg € 11.648. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 61 pk. De motor heeft een inhoud van 999 cm³, verdeeld over 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.3 liter per 100 km. Deze auto weegt 825 kg. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2025. De APK is geldig tot 04-11-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 999 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 61 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 2 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 825 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1020 kg |
| Lengte | 2,73 m |
| Breedte | 1,56 m |
| Hoogte | 1,57 m |
| Wielbasis | 1,87 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2013-11-04 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-11-04 |
| APK vervaldatum | 2026-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Smart fortwo coupe
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 4.999 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Smart fortwo
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
23 dagenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Bij voertuigen voorzien van een benzinemotor kan over een langere periode, als gevolg van slijtage, kortsluiting in de elektronische kachelkraan optreden.
Als gevolg van deze kortsluiting kan een voertuigbrand met kans op letselschade ontstaan.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht om per omgaande een afspraak te maken met een merkdealer. Van het voertuig zal de bedrading van de elektronische kachelkraan worden losgekoppeld en zal de elektronische kachelkraan buiten werking worden gesteld.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 4.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 45.517 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1078 |
| Periode | 2009-10-29 - 2015-12-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1444 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Aantal import auto's | 67 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 4 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2009 | 14 | 3 | € 9.132,- | |
| 2010 | 305 | 19 | € 10.586,- | |
| 2011 | 436 | 9 | € 11.386,- | |
| 2012 | 326 | 19 | € 10.838,- | |
| 2013 | 229 | 10 | € 11.246,- | € 294,- |
| 2014 | 125 | 6 | € 12.269,- | € 886,- |
| 2015 | 9 | 1 | € 12.992,- | € 1.668,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JFR-88-K | |||
| 27-PJS-3 | |||
| 11-NHX-2 | |||
| 49-KLV-2 | |||
| 31-SKX-7 | |||
| 93-PKB-8 | |||
| 4-SGJ-47 | |||
| 26-PPK-4 | |||
| 35-NBR-4 | |||
| 5-KBJ-73 | |||
| 84-PGF-2 | |||
| 80-SLH-4 | |||
| 44-PLB-7 | |||
| 00-NND-2 | |||
| 64-PBZ-5 | |||
| 54-PND-1 | |||
| 76-ZJP-2 | |||
| 92-KTX-1 | |||
| 26-SZX-3 | |||
| 74-ZDT-6 | |||
| 90-PHR-9 | |||
| HBS-46-V | |||
| 73-RNR-5 | |||
| 4-KFB-03 | |||
| 2-TJT-01 | |||
| 53-LHB-1 | |||
| 15-NRJ-2 | |||
| 85-RPN-6 | |||
| 41-LLG-7 | |||
| 06-TRR-6 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 8-KNH-70 | 2026-05-19 | |||
| 37-SGL-4 | 2026-05-19 | |||
| 05-LZX-8 | 2026-05-02 | |||
| 87-TJK-5 | 2026-05-11 | |||
| JXD-92-L | 2026-05-09 | |||
| 1-TJT-55 | 2026-05-09 | |||
| 53-SPT-1 | 2026-04-11 | |||
| SJ-262-L | 2026-04-11 | |||
| 09-XVL-8 | 2026-05-21 | |||
| 65-ZPV-8 | 2026-05-09 | |||
| 86-PGZ-2 | 2026-04-07 | |||
| 7-XLL-89 | 2026-04-18 | |||
| 86-TLD-1 | 2026-03-31 | |||
| NK-270-N | 2026-04-04 | |||
| 30-NRJ-2 | 2026-04-16 | |||
| 4-XNB-20 | 2026-03-25 | |||
| 76-PKG-1 | 2026-03-24 | |||
| 11-NFB-8 | 2026-03-24 | |||
| 7-TPS-73 | 2026-03-16 | |||
| 45-SGH-4 | 2026-03-06 | |||
| 06-NTS-9 | 2026-03-06 | |||
| 53-NGZ-6 | 2026-02-27 | |||
| 55-NDS-2 | 2026-02-25 | |||
| 84-ZGK-1 | 2020-11-02 | |||
| 02-XHN-7 | 2024-04-01 | |||
| 64-SPG-5 | 2023-11-07 | |||
| 46-XZD-6 | 2025-04-06 | |||
| 85-XTJ-4 | 2026-01-03 | |||
| 54-ZHT-6 | 2024-06-06 | |||
| 19-RDS-6 | 2025-10-07 |