Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 5-SJX-88 is op kenteken gezet in 2013. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Volvo was € 45.120. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een vermogen van 114 pk. Dit model beschikt over een 1560 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 4.2 liter per 100 km. Dankzij 1.603 kg ligt deze auto stevig op de weg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-04-2025. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1560 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 114 pk |
| Milieulabel | A |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 4.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1603 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2240 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,88 m |
| Hoogte | 1,55 m |
| Wielbasis | 2,82 m |
| Eerste registratie | 2013-10-23 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-10-23 |
| APK vervaldatum | 2025-04-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
5 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 6.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.774 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
1 eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kan uitrekken en uiteindelijk breken.
De veiligheidsgordelkabel van de voorstoelen kunnen uitrekken en de bevestiging van de veiligheidskabel kan breken waardoor de veiligheidsgordel niet kan worden vastgehouden bij een aanrijding.
vervangen van de autogordelsluiting.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 6.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 205.614 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 777 |
| Periode | 2012-03-13 - 2015-04-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 533 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 54 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 267 | 134 | € 47.886,- | € 3.460,- |
| 2011 | 267 | 134 | € 47.886,- | € 3.460,- |
| 2012 | 56 | 27 | € 53.102,- | € 3.742,- |
| 2012 | 325 | 165 | € 48.614,- | € 3.102,- |
| 2012 | 2 | 1 | € 48.000,- | € 5.469,- |
| 2013 | 142 | 9 | € 47.089,- | € 5.043,- |
| 2013 | 237 | 51 | € 44.215,- | € 3.930,- |
| 2013 | 3 | 0 | € 46.814,- | € 5.055,- |
| 2014 | 319 | 13 | € 46.521,- | € 5.513,- |
| 2014 | 334 | 35 | € 43.464,- | € 4.867,- |
| 2014 | 10 | 0 | € 45.261,- | € 5.630,- |
| 2015 | 16 | 5 | € 48.914,- | € 4.398,- |
| 2015 | 142 | 15 | € 44.555,- | € 5.410,- |
| 2015 | 5 | 1 | € 45.784,- | € 3.928,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 6-XJH-12 | 2026-05-21 | |||
| 5-TTB-52 | 2026-05-21 | |||
| 8-ZNV-34 | 2026-05-19 | |||
| RK-009-T | 2026-04-12 | |||
| 9-ZHH-90 | 2026-04-11 | |||
| HS-095-L | 2026-05-19 | |||
| 6-TKK-95 | 2026-05-19 | |||
| 8-XVD-01 | 2026-04-15 | |||
| 6-XXG-91 | 2026-05-08 | |||
| 3-SGJ-50 | 2026-04-13 | |||
| NX-658-V | 2026-04-17 | |||
| 3-XFJ-55 | 2026-03-31 | |||
| 4-KTV-72 | 2026-03-23 | |||
| 7-KRP-10 | 2026-04-04 | |||
| 3-THD-82 | 2026-03-21 | |||
| 8-THF-29 | 2026-03-20 | |||
| NV-797-B | 2026-04-10 | |||
| 3-TVX-48 | 2026-03-16 | |||
| 5-KSV-43 | 2026-03-11 | |||
| 4-SHD-71 | 2026-03-11 | |||
| 9-TVF-21 | 2026-02-28 | |||
| 9-THR-74 | 2024-11-20 | |||
| 1-SKX-11 | 2023-05-10 | |||
| 3-TBB-04 | 2022-10-26 | |||
| 7-KVR-35 | 2023-06-01 | |||
| 8-TXB-87 | 2024-11-26 | |||
| GD-040-K | 2022-11-08 | |||
| NT-873-Z | 2025-10-16 | |||
| 1-XSJ-29 | 2025-07-18 | |||
| 5-XBT-61 | 2025-02-05 |