Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.041,-
Ja, 2013
2000
2022-03-08
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 5-KPR-29 is op kenteken gezet in 2000. Dit voertuig is in juni 2013 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 140 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 2435 cm³ en de auto heeft 5 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.564 kg voor optimale prestaties. In 2022 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. Dit voertuig moet over 183 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 140 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1564 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,73 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,66 m |
| Tenaamstelling | 2022-03-08 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-05-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-06-17 |
| APK vervaldatum | 2026-11-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
16 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.195 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 13 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 411.948 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1257 |
| Periode | 1999-06-01 - 2001-02-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 404 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 48 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 157 | 25 | € 9.568,- | |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 1999 | 326 | 42 | € 36.053,- | € 8.779,- |
| 2000 | 245 | 23 | € 9.834,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2000 | 641 | 46 | € 8.660,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 8.898,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2001 | 12 | 3 | € 9.928,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- | |
| 2002 | 1 | 0 | € 7.861,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 44-FG-JS | 2026-05-19 | |||
| 32-FN-BB | 2026-05-03 | |||
| 07-DX-VJ | 2026-04-10 | |||
| 41-GJR-6 | 2026-04-11 | |||
| JLF-12-S | 2026-05-16 | |||
| 88-FJ-PF | 2026-05-05 | |||
| 39-JPV-5 | 2026-04-22 | |||
| 60-DR-LZ | 2026-04-16 | |||
| KDB-70-G | 2026-04-16 | |||
| 07-FK-VL | 2026-05-11 | |||
| 11-DX-VJ | 2026-03-20 | |||
| 95-DX-VH | 2026-03-11 | |||
| 99-FX-KZ | 2026-03-21 | |||
| 79-DL-HB | 2026-03-21 | |||
| 24-FG-VT | 2026-03-08 | |||
| 5-TRT-64 | 2026-03-06 | |||
| 27-LLJ-5 | 2026-03-05 | |||
| XJ-860-L | 2026-03-05 | |||
| 45-DR-TD | 2026-03-14 | |||
| 42-DS-RN | 2026-03-17 | |||
| 51-FN-VH | 2026-03-01 | |||
| 83-DZ-JF | 2026-02-28 | |||
| 95-DX-HR | 2026-03-04 | |||
| 77-FB-HK | 2026-02-26 | |||
| 09-DZ-ZK | 2026-02-25 | |||
| 98-FF-BX | 2021-02-09 | |||
| 75-DS-ZV | 2024-11-09 | |||
| 98FXKZ | 2020-07-22 | |||
| 36-FP-SP | 2025-07-20 | |||
| 11-FG-FT | 2023-09-15 |